Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

15-10-2020 Практика щоденних рейдів проти стихійної торгівлі у Солом’янському районі триває (фоторепортаж події)
Практика щоденних рейдів проти стихійної торгівлі у Солом’янському районі триває

За поточний тиждень робоча група у складі працівників відділу контролю за благоустроєм райдержадміністрації та Солом'янського управління поліції провела рейди на вул. Авіаконструктора Антонова, 39, вул. Єреванська, Вадима Гетьмана, 40а, вул. Преображенська, 8, вул. Миколи Василенка, 8, вул. Митрополита Василя Липківського, 3, вул. Гарматна, 44/2 та на ст. м. «Берестейська».

За результатами рейдів на порушників складено протоколи за ст. 152 та 160 КУпАП. Запроваджена практика щоденних обстежень вулиць на факт здійснення торгівлі у невстановлених місцях продовжується. 

Щоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районіЩоденна боротьба проти стихійної торгівлі у Солом’янському районі
Вся інформація

Корупція має бути помічена