Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

04-09-2020 Інспектування виконання асфальтування у дворах Солом’янського району (фоторепортаж події)
Інспектування виконання асфальтування у дворах Солом’янського району

У Солом’янському районі триває масштабне асфальтування дворів та міжквартальних проїздів. На сьогодні завершено роботи на 76 об’єктах із 91 запланованого на 2020 рік. Ще 7 прибудинкових  територій наразі в роботі. Як триває виконання програми асфальтування 3 вересня перевів заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Євген Малий.

Зокрема, керівництво району спільно з начальником Управління ЖКГ та будівництва оглянули двори на вул. Авіаконструктора Антонова, 4 (корпус 1), 15А, а також на вул. Єреванській, 2, 4.

Як повідомили у профільному управлінні, оновлення асфальтного покриття у районі йде за графіком і буде завершено найближчим часом.

Заступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах районуЗаступник голови Солом’янської РДА проінспектував стан виконання асфальтування у дворах району
Вся інформація

Корупція має бути помічена