Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-09-2020 У Солом’янському районі триває щоденний рейд проти стихійної торгівлі (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі триває щоденний рейд проти стихійної торгівлі

Відділ контролю за благоустроєм РДА спільно з Солом'янським управлінням поліції, КП «Муніципальна охорона» та комунальними службами району продовжує практику щоденного рейду вулицями району для запобігання стихійної торгівлі.

Зокрема, 1 вересня проведено рейди на вулицях Донецькій, А. Міцкевича, Машинобудівній та Борщагівській.

За його результатами складено 5 адмінпротоколів на торговців, які реалізували продукцію у невстановлених місцях. Щоденні рейди продовжуються.

Нагадаємо, торгівля з рук є правопорушенням, за яке передбачено адміністративну відповідальність відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Якщо ви стали свідками продажу продуктів харчування чи інших товарів у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв

Чечетка Ирина

Олександр Смик

Евгений Малый

Олексій Кулеба

Вулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівліВулицями Солом'янського району проведено черговий рейд з ліквідації стихійної торгівлі
Вся інформація

Корупція має бути помічена