Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-09-2020 Стартував навчальний рік (фоторепортаж події)
Стартував навчальний рік

У Солом’янському районі стартував навчальний рік в особливих умовах із дотриманням протиепідемічних правил.

Для запобігання поширенню коронавірусу в кожній школі, відповідно до вимог МОЗ щодо навчання під час карантину, розроблено свій алгоритм переміщення дітей, керівництва установ та педагогів з покроковою інструкцією. Також організовано пункти для обробки рук антисептиками, централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери тощо.

Цього року до перших класів закладів освіти району пішла 2901 дитина, це 104 перших класи. Загалом до освітнього процесу приступило 31 478 учнів.

Новий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовахНовий навчальний рік у Солом'янському районі стартував в особливих умовах
Вся інформація

Корупція має бути помічена