Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

28-08-2020 Обстеження закладів на дотримання карантину (фоторепортаж події)
Обстеження закладів на дотримання карантину

У Солом’янському районі триває перевірка суб'єктів господарювання на дотримання карантинних вимог. Так, упродовж останніх днів мобільна група з представників Держпродспоживслужби в м. Києві, профільних відділів Солом’янської райдержадміністрації, Солом’янського управління поліції та КП «Муніципальна охорона» обстежила заклади торгівлі, громадського харчування, побутових послуг тощо.

Одночасно проводиться аналіз дезінфікуючих засобів, які заклади пропонують відвідувачам для обробки рук, на вміст етилового спирту відповідно до затверджених норм.

За результатами перевірок на підприємців-порушників складено 5 адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП.

Закликаємо усіх відповідально ставитися до свого здоров’я! Дотримуйтесь у громадських місцях маскового режиму та соціальної дистанції!

Триває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантинуТриває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантинуТриває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантинуТриває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантинуТриває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантинуТриває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантинуТриває обстеження суб’єктів господарювання в Солом’янському районі на дотримання карантину
Вся інформація

Корупція має бути помічена