Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-08-2020 Оголошено конкурс серед студентів для участі у всесвітній онлайн-програмі
Оголошено конкурс серед студентів для участі у всесвітній онлайн-програмі

Студенти з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) можуть взяти участь у всесвітній онлайн-програмі  Seeds for the Future («Насіння для майбутнього») від Huawei. 

Передбачено, що у програмі можуть взяти участь студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), та випускники, які отримали диплом з технічних спеціальностей (STEM) у 2020 році. Цього року вперше надається можливість долучитися до програми студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей, які цікавляться ІКТ.

Термін подачі заявок - до 15 вересня 2020 року. Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 до 23 жовтня 2020 року включно.

Під час навчання студенти дізнаються від провідних світових експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тренди, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.  

Ознайомитися з докладним описом програми та переліком документів для участі можна за посиланням

https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703.

З тими, хто відповідає критеріям програми, буде проведена індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Після завершення програми найактивніші та найбільш наполегливі студенти отримають:

- призи і можливість стажування в компанії Huawei з перспективою на подальше працевлаштування;

- можливість приєднатися до глобальної спільноти випускників програми різних років з усього світу Global Alumni Connections.

Також для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії «Huawei Ukraine» з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

Нагадаємо, затверджено список найкращих студентів та курсантів, які з 1 вересня 2020 року отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні.

Джерело: https://mon.gov.ua/

Вся інформація

Корупція має бути помічена