Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

31-07-2020 Цьогоріч понад сто київських ОСББ та ЖБК виконають енергоефективні роботи, що зменшить витрати на енергоносії
Цьогоріч понад сто київських ОСББ та ЖБК виконають енергоефективні роботи, що зменшить витрати на енергоносії

До кінця поточного року в рамках міської програми енергоефективних проектів «70/30%» енергоефективні заходи проведуть у більш як ста київських будинках ОСББ та ЖБК.

Місто спрямує на це понад 100 млн грн. Про це заявив Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Зараз активно ведуться роботи в будинках – встановлюються індивідуальні теплові пункти з погодним регулюванням, утеплюються фасади, ремонтуються електрощитові та мережі тощо. Усі ці заходи мають дві ключові мети – досягти суттєвої економії енергоресурсів та підвищити комфорт будинків», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що Київ лідирує в питанні впровадження енергоефективних програм та проектів.

У столиці працюють дві програми реновації будинків на умовах співфінансування – для ОСББ та ЖБК діє програма на умовах конкурсу «70/30%», а для усіх без винятку будинків, зокрема й тих, де ОСББ чи ЖБК не створені, працює програма «Капремонти».

«Муніципальною програмою співфінансування енергоефективних проектів «70/30%» вже скористалися майже 600 будинків. Зазначу, що самі мешканці інвестували понад 253 млн грн у термомодернізацію своїх будинків. Місто ж надало допомогу в розмірі 516 млн грн», – сказав Петро Пантелеєв.

Джерело: КМДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена