Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

26-06-2020 Триває перевірка закладів на дотримання вимог карантину (фоторепортаж події)
Триває перевірка закладів на дотримання вимог карантину

У Солом’янському районі мобільні групи продовжують перевіряти заклади на дотримання вимог карантину. Під час чергового рейду представниками профільних відділів Солом'янської РДА, Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з Національною поліцією та Муніципальною вартою оглянуто продовольчі магазини та заклади громадського харчування.

За результатами перевірки на підприємців-порушників, які не дотримувались протиепідемічних заходів, інспектори відділу контролю за благоустроєм склали 3 протоколи за ст. 44-3 КУпАП.

Вкотре закликаємо усіх підприємців та громадян бути свідомими та не наражати один одного на небезпеку. Протидія хворобі – наша спільна громадянська відповідальність!

Мобільні групи продовжують перевіряти заклади, що здійснюють господарську діяльність у Солом’янському районі, на дотримання протиепідемічних заходівМобільні групи продовжують перевіряти заклади, що здійснюють господарську діяльність у Солом’янському районі, на дотримання протиепідемічних заходівМобільні групи продовжують перевіряти заклади, що здійснюють господарську діяльність у Солом’янському районі, на дотримання протиепідемічних заходів
Вся інформація

Корупція має бути помічена