Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

22-05-2020 Комунальники району та активні мешканці спільними зусиллями прибрали територію від стихійного сміття
Комунальники району та активні мешканці спільними зусиллями прибрали територію від стихійного сміття

Завдяки спільній роботі КП «Керуюча компанія» Солом’янського району, відділу контролю за благоустроєм РДА та мешканців ОСББ, територію на вул. Солом’янській, 15А очищено від стихійного сміття.

Під час робіт вивезено два причепи, вщент заповнених непотребом. На сьогодні ділянка, де раніше перебували особи без постійного місця проживання, упорядкована та приведена до належного санітарного стану.

Спільними зусиллями комунальників та активних мешканців ще одна територія в районі звільнена від сміттяСпільними зусиллями комунальників та активних мешканців ще одна територія в районі звільнена від сміттяСпільними зусиллями комунальників та активних мешканців ще одна територія в районі звільнена від сміттяСпільними зусиллями комунальників та активних мешканців ще одна територія в районі звільнена від сміттяСпільними зусиллями комунальників та активних мешканців ще одна територія в районі звільнена від сміттяСпільними зусиллями комунальників та активних мешканців ще одна територія в районі звільнена від сміття
Вся інформація

Корупція має бути помічена