Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

17-03-2020 У Солом’янському районі посилюють обмежувальні заходи (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі посилюють обмежувальні заходи

Щоб захистити здоров’я мешканців і упередити стрімке розповсюдження коронавірусу, у Солом’янському районі посилюються обмежувальні заходи. Про це повідомила виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району.  

«Відсьогодні на території Солом’янського району, як і по всьому Києву, введені додаткові протиепідемічні заходи. Йдеться про максимальне обмеження культурних, спортивних та інших масових подій, роботи закладів громадського харчування, торгівельних центрів, спортивних комплексів, різних салонів краси та інше. Головне завдання міської влади в цій ситуації – не дати вірусу шансів на розповсюдження. Прошу кожного мешканця дотримуватись рекомендацій та відповідально ставитись до свого здоров’я», - зазначила Олена Горпинченко.

Отож, з 17 березня у Києві максимально обмежується: 

  • пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України без крайньої потреби.
  • проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян.
  • робота закладів громадського харчування. Не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.
  • не працюватимуть і торговельні центри.

Тимчасово призупиняється і робота: 

  • спортивних комплексів і залів.
  • закладів побутового обслуговування населення.
  • СПА салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату салони та інших.
  • розважальних закладів - дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів.

Водночас працюватимуть АЗС, банки та банкомати, а також продуктові, господарські магазини та аптеки.

Для забезпечення життєдіяльності району у штатному режимі також працюватимуть Солом’янська РДА та ЦНАП, який надаватиме адмінпослуги в режимі попереднього запису. Нагадаємо, на період карантину припиняється проведення прийомів громадян керівництвом, відділами, управліннями та службами Солом’янської райдержадміністрації. Пропонуємо надсилати ваші звернення та питання на електронну пошту – zvern@solor.gov.ua, (044) 207-09-06 та ЦНАП – cnap@solor.gov.ua, (044) 207-09-68.

Довідково 

У Києві зафіксували два перших випадки захворювання на коронавірус 

Протокол засідання Постійної комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходизапобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» (повний текстдокументу) 

У столиці громадський транспорт працює в штатному режимі 

Оплату комунальних послуг просимо здійснювати в онлайн-режимі, а пільговий період продовжуємо до 30-го числа – Петро Пантелеєв 

Увага! У зв’язку із загрозою поширення на території України короновірусу COVID-19, Солом’янська РДА вживає додаткові протиепідемічні заходи 

Усе, що треба знати про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом

Відсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходиВідсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходиВідсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходиВідсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходиВідсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходиВідсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходиВідсьогодні, 17 березня у Солом’янському районі посилюються протиепідемічні заходи
Вся інформація

Корупція має бути помічена