Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-02-2020 У Солом’янській РДА відкрилась романтична фотозона (фоторепортаж події)
У Солом’янській РДА відкрилась романтична фотозона

На першому поверсі Солом’янської адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41) запрацювала святкова фотозона з нагоди Дня всіх закоханих. Велике серце з метеликів одразу привернуло увагу відвідувачів ЦНАП Солом’янського району та РДА.

Запрошуємо усіх зробити яскраві знімки на пам’ять з близькими та друзями, закарбувавши приємні миті життя.

Довідка

День Святого Валентина (або День всіх закоханих) – свято запозичене, але досить популярне в Україні, яке щорічно відзначається 14 лютого. Це найбільш романтичне свято, коли за звичаєм на знак уваги своїм коханим і близьким дарують валентинки – вітальні листівки у формі сердець.

У холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханихУ холі Солом’янської РДА з’явилась романтична фотозона до Дня всіх закоханих
Вся інформація

Корупція має бути помічена