Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-02-2020 Олена Горпинченко здійснила оперативний виїзд на звернення мешканців (фоторепортаж події)
Олена Горпинченко здійснила оперативний виїзд на звернення мешканців

31 січня виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко здійснила оперативний виїзд на вул. Олекси Тихого, 44 у зв’язку із зверненням жителів щодо припинення холодного водопостачання до будинку через аварійну ситуацію.

У КП «Керуюча компанія» району доповіли, що аварія виникла на ділянці трубопроводу холодного водопостачання житлового будинку. Для відновлення холодної води для жителів на місце негайно виїхали працівники ЖЕД №906 спільно з ВСП «Виробничник»,  які в короткий термін ліквідували аварію.

Під час виїзду Олена Горпинченко також поспілкувалась з мешканками будинку, які підтвердили швидке реагування комунальної служби на ситуацію. Водночас керівництво району обговорило з жителями й інші актуальні питання у сфері житлового господарства. Як підсумок – в.о. голови РДА поставила перед комунальниками ряд завдань, які потребують особливої уваги для покращення комфорту життя солом’янців.

В.о. голови РДА здійснила оперативний виїзд на звернення мешканців щодо припинення холодного водопостачання у зв’язку з аварієюВ.о. голови РДА здійснила оперативний виїзд на звернення мешканців щодо припинення холодного водопостачання у зв’язку з аварієюВ.о. голови РДА здійснила оперативний виїзд на звернення мешканців щодо припинення холодного водопостачання у зв’язку з аварією
Вся інформація

Корупція має бути помічена