Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-01-2020 Юні ерудити Солом'янки змагались у шаховому турнірі в бібліотеці №13 (фоторепортаж події)
Юні ерудити Солом'янки змагались у шаховому турнірі в бібліотеці №13

Днями в бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір "Хід конем" для школярів Солом'янського району. Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей, і сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп’ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Це й довели юні ерудити. 

Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: по-перше, тому що у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; по-третє, гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети. 

Запрошуємо школярів приєднуватись до корисного дозвілля та знаходити нових друзів!

У бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярівУ бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярівУ бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярівУ бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярівУ бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярівУ бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярівУ бібліотеці №13 пройшов шаховий турнір серед школярів
Вся інформація

Корупція має бути помічена