Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-11-2019 Володимир Бялковський провів виїзну нараду для негайної ліквідації аварійного пошкодження у житловому будинку (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський провів виїзну нараду для негайної ліквідації аварійного пошкодження у житловому будинку

Сьогодні в.о. голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський на прохання мешканців здійснив виїзд до житлового будинку на просп. Повітрофлотський, 50/2. Напередодні через пошкодження труби тепломережі у цьому будинку була призупинена подача опалення.

У КП «Керуюча компанія» зі свого боку пояснили, що прорив виявили під підлогою у приміщенні,  яке власниця надає банківській установі в оренду. Звідси усунути наслідки прориву та відновити подачу тепла в оселі мешканців можливо тільки за умови надання доступу до цієї кімнати. Однак згоди від останньої до цього часу не було отримано.  

Під час виїзду Володимир Бялковський спільно з власницею приміщення, представником банку та фахівцями розглянули шляхи вирішення ситуації. За результатами зустрічі досягнуто згоди на проведення робіт з ліквідації пошкодження, що дозволить будинку вже найближчими днями підключитись до опалення.

Виконувач обов'язків РДА Володимир Бялковський доручив негайно ліквідувати аварійне пошкодження у житловому будинку на Повітрофлотському проспекті  Виконувач обов'язків РДА Володимир Бялковський доручив негайно ліквідувати аварійне пошкодження у житловому будинку на Повітрофлотському проспекті  Виконувач обов'язків РДА Володимир Бялковський доручив негайно ліквідувати аварійне пошкодження у житловому будинку на Повітрофлотському проспекті  Виконувач обов'язків РДА Володимир Бялковський доручив негайно ліквідувати аварійне пошкодження у житловому будинку на Повітрофлотському проспекті  Виконувач обов'язків РДА Володимир Бялковський доручив негайно ліквідувати аварійне пошкодження у житловому будинку на Повітрофлотському проспекті  Виконувач обов'язків РДА Володимир Бялковський доручив негайно ліквідувати аварійне пошкодження у житловому будинку на Повітрофлотському проспекті
Вся інформація

Корупція має бути помічена