Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

30-09-2019 Заходи культури
Заходи культури

Заходи культури в Солом'янському районі на жовтень 2019 року.

У бібліотеках району:
1 жовтня - день інформування «На порядку денному – активне довголіття» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
1 жовтня, 11:00-13:00 - урок-гра в «КНИЖКОБУСІ» «Грати-читати-навчатись» (БСЧ імені О. Гончара);
1 жовтня - літературно-інформаційний відео-перегляд «День музики: музикотерапія» (БСЧ імені О. Гончара);
1 жовтня - вечір відпочинку до Міжнародного дня людей похилого віку «Добром світяться серця» (БСЧ імені М. Лермонтова);
1 жовтня - промо акція «Повага до людей поважного віку ― зв’язок між поколіннями» (БСЧ імені О. Гончара);
1 жовтня - літературно-музична програма «Музичне відлуння» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
1 жовтня - вечір в колі друзів «Люди похилого віку, роки проживіть без ліку» (бібліотека № 13);
1 жовтня - день добрих справ «Разом ми можемо більше» (бібліотека імені В. Кудряшова);
1 жовтня - озвучена виставка «Попурі мелодій світу» (бібліотека імені М. Бажана);
1-3 жовтня - книжково-ілюстративна виставка «Тим, хто відкрив нам науки світання» (бібліотека № 15);
1-15 жовтня - книжково-ілюстративна виставка «Музика – пісня душі» (бібліотека імені П. Вершигори);
1-31 жовтня - виставка-інсталяція «Рушники сміються і тужать хрещатим барвінком» (бібліотека імені П. Вершигори);
3 жовтня - загальносистемний день інформації «Богдан-Ігор Антонич. Гармонія душі» (всі бібліотеки);
3 жовтня - літературна година до 110-річчя з дня народження Богдана-Ігоря Антонича «Його душа у слово перейшла» (бібліотека імені О. Донченка);
3 жовтня - ліричний настрій «Поезія Антонича – царина почувань» (бібліотека імені І. Багряного);
3 жовтня - святковий концерт до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана «Тепло сердець» (бібліотека імені М. Реріха);
3 жовтня - концерт-вітання «Осіння рапсодія» (бібліотека імені О.Новікова-Прибоя);
3 жовтня - благочинна акція «Найкращий подарунок-книга» (бібліотека № 13);
4 жовтня - гра-подорож до Всесвітнього дня тварин «Про вусатих і хвостатих, сіро-буро-рудуватих» (бібліотека імені В. Кудряшова);
5 жовтня - поетична мандрівка до 110-річчя з дня народження Богдана-Ігоря Антонича «І через сто років він має що сказати…» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);
8 жовтня 13.00 – тематична зустріч з Іриною Данилевською (бібліотека імені М. Реріха);
7-11 жовтня - тематична виставка «Козацтво у слові писемному» (бібліотека імені І. Світличного);
9 жовтня - книжкова виставка до 145-річчя від дня народження Миколи Реріха «Всесвіт Миколи Реріха» (бібліотека імені М. Реріха);
9 жовтня - форум за участю патрульної поліції «Культура дорожнього руху» (БСЧ імені О. Гончара);
10 жовтня - літературно-ігрові забави козачат «Ми козацького роду славних предків діти» (бібліотека імені І. Світличного);
10 жовтня - перегляд літератури «Створення УПА – феномен української історії ХХ століття» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
10 жовтня - книжкова виставка до Міжнародного дня дівчаток «Цікаве, корисне, пізнавальне для дівчаток» (бібліотека імені М. Реріха);
10 жовтня - героїко-патріотичне свято «Свято захисника України» (БСЧ імені О. Гончара);
10 жовтня - патріотична година «Ми з роду воїнів України» (БСЧ імені М. Лермонтова);
10 жовтня - історичний екскурс «Гей, козаче – козаченько, тай хоробре серденько» (бібліотека № 11);
10 жовтня - майстер-клас – розмальовка «Ми правнуки славетних козаків» (бібліотека № 13);
10 жовтня - літературно-музичне свято «З глибин сторіч козацький клич» (бібліотека імені О. Пироговського);
10 жовтня - героїко-патріотичне свято «Свято захисника України» (БСЧ імені О. Гончара);
10 жовтня - літературно-музичний вечір «Цінуй, народе, воїнів своїх» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
10-15 жовтня - інформаційна зона «Лицарі української землі» (бібліотека імені М. Реріха);
10-15 жовтня - книжково-ілюстративна виставка «Ми з України – козацького роду» (бібліотека імені О. Донченка);
10-15 жовтня - книжково-ілюстративна виставка «Козаки – лицарі духу» (бібліотека імені М. Бажана);
10-20 жовтня - книжково-ілюстративна виставка «Україна – земля козацька» (бібліотека імені П. Вершигори);
11-18 жовтня - мистецький вернісаж «Володарі булави – гетьмани України» (бібліотека імені В. Кудряшова);
11-20 жовтня - книжково-ілюстративна виставка «Цікавинки про тварин» - (бібліотека імені П. Вершигори);
11-30 жовтня - виставка-вшанування «Патріотизм. Воля. Мужність» - (бібліотека імені П. Вершигори);
12 жовтня - історико-патріотична вікторина «Дух козацтва – український дух» (бібліотека імені О. Донченка);
13 жовтня - презентація художньої виставки «Натхненні Реріхом» (бібліотека імені М. Реріха);
13 жовтня - день слави до Дня художника України «Живе мистецтво» (бібліотека «Солом’янська»);
13 жовтня – творчий тренінг «Фентезі-поезія: кордони неможливого» (у рамках фентезі-фестивалю «АльМор» 2020 р) (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
13 жовтня - виставка-вернісаж до Дня художника України «Фрагменти вічності» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
13 жовтня - виставка–досьє «ООН з надією на мир» (бібліотека № 15);
15 жовтня - година патріота «Благословенна та держава, що має відданих синів» (бібліотека імені В. Кудряшова);
15 жовтня - історична мандрівка в партнерстві з Музеєм гетьманства в м. Києві «Лине козацька слава з далеких віків»( бібліотека імені В. Кудряшова);
15 жовтня - вікторина «Благословенна та держава, що має відданих синів» (бібліотека № 15);
15 жовтня - діалог-дискусія «Демократія: теорія і реалії» (БСЧ імені О. Гончара);
15 жовтня - виставка-досьє «Українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави» (бібліотека № 13);
15 жовтня - творча виставка до Дня художника «Стобарвна Україна» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);
15 жовтня - «Ми – українці, ми – серце Європи, в якому б'ється дух Свободи й Волі» (бібліотека № 13);
16 жовтня - відео-перегляд «Солом’янка: шлях до європейських цінностей» (БСЧ імені О. Гончара);
16 жовтня - книжкова виставка «Казковий світ Оскара Уайльда» (бібліотека № 15);
17 жовтня - тренінг за участі патрульної поліції «Про безпечну поведінку» (БСЧ імені О. Гончара);
17 жовтня - день інформування «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
17 жовтня - імідж-година «Від першої особи» (БСЧ імені О. Гончара);
17 жовтня - стилізована фотовиставка «Твоє ім’я за допомогою ієрогліфів» (БСЧ імені О. Гончара);
17 жовтня - викладка-попередження до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми «Життя на продаж» - бібліотека «Солом’янська»
17 жовтня – творча зустріч із циклу «Поетична осінь»
18 жовтня - тематична викладка «Місія Європейського тижня місцевої демократії» (БСЧ імені О. Гончара);
20 жовтня - тематична викладка «Забезпечення Міжнародного миру» - (бібліотека імені М. Бажана);
20-27 жовтня - інформаційна викладка «Децентралізація державного управління України» (БСЧ імені М. Лермонтова);
21 жовтня - конкурс малюнків «Мій дім, моя громада» (БСЧ імені О. Гончара);
21 жовтня - книжкова виставка «Добрий світ казок З.Мензатюк» (бібліотека № 15);
21-27 жовтня - виставка-досьє до Міжнародного дня ООН «Життя в світі розуміння» (бібліотека «Солом’янська»);
21-27 жовтня - виставка-портрет до 200-річчя від дня народження Миколи Терещенка «Благодійність-була, є, та завжди буде» (бібліотека «Солом’янська»);
22 жовтня - гарбузове свято «Ходить гарбуз по городу…» (БСЧ імені О. Гончара);
22 жовтня - еко-літературно-мистецька експозиція – День гарбуза «Я – чудовий дар осінній» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);
22 жовтня - обмін думками «Європейський вибір України: спільні орієнтири» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
24 жовтня - історичний портрет «Терещенко Микола – громадський діяч, підприємець, меценат» (бібліотека імені М. Реріха);
24 жовтня - виставка-знайомство «День ООН: цікаві цифри» (бібліотека № 13);
24 жовтня - урок-аплікація з виготовлення прапору ООН «Величний символ організації» (бібліотека № 13);
24 жовтня - інформаційні викладка «ООН – запорука безпеки і миру» - (бібліотека імені М. Реріха);
24 жовтня - тематична виставка «ООН: історія, сьогодення» (БСЧ імені О. Гончара);
24 жовтня - тематичний перегляд літератури «ООН – від витоків до сьогодення» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
24 жовтня – зустріч з письменником із циклу «Сузір’я імен в літературі» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
24 жовтня - пізнавально-творча година «Китай – унікальна, дивовижна та чарівна країна» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);
24 жовтня - свято осені «Матінка Осінь полями іде, трійко хлоп'яток з собою веде» (бібліотека імені О. Пироговського);
25 жовтня - захід-настрій «Кизиловий компот» (БСЧ імені О. Гончара);
25 жовтня - історичний огляд до Дня визволення України «Ви перемогли, ми пам’ятаємо» (бібліотека № 13);
25 жовтня - відеоурок «Пам’яті нескінченна книга» (бібліотека № 13);
25-30 жовтня - виставка-інсталяція «Хелоу, Хелловін!» (бібліотека імені П. Вершигори);
26 жовтня - тематична викладка до 200-річчя від дня народження М.Терещенка «Прагнення до суспільної користі» (бібліотека № 13);
28 жовтня - година-реквієм «У вогні палала рідна Україна» (бібліотека імені О.Довженка);
28 жовтня - історичний календар «75-річчя від дня вигнання нацистів з України» (БСЧ імені О. Гончара);
28 жовтня - година-спогад «Дорогами війни» (бібліотека імені В. Кудряшова);
28 жовтня - урок патріотизму «Жовтень нашого визволення» (ЦРБ імені Ф.Достоєвського);
28 жовтня - день вшанування пам’яті визволителів України «Вони виконали свій святий обов’язок» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);
28 жовтня - тематична викладка до 30-річчя затвердження Верховною Радою УРСР Закону про державний статус української мови «Мова – душа кожної національності» (бібліотека № 13);
29 жовтня - книжкова виставка «Наш Рідний край в огні не спопелів» (бібліотека № 15);
29 жовтня - година пам’яті до Дня визволення України «Ти пам’ятай, ніколи не забудь» (бібліотека № 15);
30 жовтня - медіа-година «Кінотрамвайчик» (БСЧ імені М. Лермонтова);
31 жовтня - тематична тусовка «HELLOWEEN – 2019» (БСЧ імені М. Лермонтова);
31 жовтня - майстер-клас «Хелловін. Свято гарбуза» (бібліотека імені В. Кудряшова)
Щовівторка, 12:00 - юридичні консультації від спеціалістів Головного територіального управління юстиції у місті Києві (ЦРБ імені Ф.Достоєвського);
Щосереди, 15:00 - творчі майстер-класи «Handmade в бібліотеці» (ЦРБ імені Ф.Достоєвського);
Щосереди, 18:00 - батьківська школа спільно з ГО «Батьківський дім» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
Щочетверга, 11:00 - заняття гуртка біотерапії (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
Щочетверга, 12:00 - мовні курси «Вивчаємо українську» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
Щоп’ятниці, 14:00 - засідання читацького жіночого клубу «Лада» (бібліотека № 13);
Щосуботи, 12:00 - тематичні активності «Школа читання» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
Щонеділі, 12:00-18:00 - робота гуртка «Малюємо картини маслом» - (бібліотека № 15);
Щонеділі, 15:00 - недільний кіноклуб «Книга + кіно» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);
Щонеділі, 10:30 – 11:30 - робота гуртка з програмування «Code – club. UA» - (бібліотека № 15);
Щовівторка, щочетверга, щонеділі - засідання гуртка «Шах і мат» - (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);
1-й, 3-й, 5-й вівторок місяця – кіноклуб (бібліотека імені М. Бажана).

У школах естетичного виховання:
З 1 по 12 жовтня - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – персональна виставка учениці 1 класу художнього відділення Міри Міропольської;
3 жовтня - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – концерт «День музики» в рамках 4-го районного Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці»;
З 4 по 12 жовтня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- в рамках районного Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці» виставка кращих робіт учнів художнього відділення Київської дитячої школи мистецтв № 1 та Київської дитячої художньої школи № 1
7 жовтня – Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо - концерт, «Барви осені»;
10 жовтня – Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – Свято Першокласника;
З 14 по 31 жовтня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- персональна виставка учениці 5-го класу художнього відділення Влади Місюни;
24 жовтня - Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – концерт-лекторій «Українська музика»;
26 жовтня - Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – екскурсія-концерт до музею Лисенка;
30 жовтня - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – участь хору «Сузір’я» у вечорі пам’яті до 100-річчя з Дня народження професора Національної музичної академії України імені П. Чайковського Михайла Берденнікова;
жовтень - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка-конкурс до Дня вчителя «Петреківський розпис» учнів 7-х класів;
жовтень - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка-конкурс творчих робіт учнів школи до Дня козацтва;
жовтень - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка робіт учнів 9–х класів «Осінній Київ».

Вся інформація