Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

10-09-2019 В гімназії-інтернат №13 створили арт-простір ненудної бібліотеки (фоторепортаж події)
В гімназії-інтернат №13 створили арт-простір ненудної бібліотеки

Щоб залучити дітей до читання у новому форматі, учні та вчителі гімназії-інтернат №13 (вул. Новопольова, 106Б) створили незвичайний проект “Читачі”.

Для цього у закладі почали проводити зустрічі з письменниками, лекторами, цікавими особистостями, знайомити дітей із сучасними книгами та читати їх вголос. Також учні обговорюють нові твори, а з найменшими читачами започаткували інтерактивні заняття.

А щоб до проекту ненудної бібліотеки долучилось ще більше людей, в гімназії, де навчаються діти із сердцево-судинними захворюваннями, запустили цікавий флешмоб. Саме у танцювальний спосіб малеча показала свою любов до читання.

У навчальному закладі також закликають інші школи приєднуватись до флешмобу, знявши своє відео та опублікувавши його у соцмережах з хештегом #chitachi_challenge.

У солом'янському навчальному закладі створили арт-простір ненудної бібліотекиУ солом'янському навчальному закладі створили арт-простір ненудної бібліотекиУ солом'янському навчальному закладі створили арт-простір ненудної бібліотеки
Вся інформація

Корупція має бути помічена