Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

06-09-2019 Володимир Бялковський провів традиційний прийом громадян (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський провів традиційний прийом громадян

Разом з начальниками профільних підрозділів РДА та за участі фахівців громадських організацій “Міжнародна Антикорупційна Асамблея” та “Журналісти проти корупції”, яких запрошено для прозорості і відкритості процесу, розглянули такі питання:

- поліпшення житлових умов;
- належне утримання багатоквартирного житлового будинку;
- необхідність утеплення стін житлового будинку;
- заборгованість за житлово-комунальні послуги;
- вирішення питання реєстрації місця проживання та інші.

Під час обговорень наболілих проблем мешканців представники організацій надали рекомендації щодо шляхів їх вирішення та запропонували подальшу юридичну підтримку. 

Уважно вислухавши заявників та врахувавши усі пропозиції, Володимир Бялковський доручив структурним підрозділам адміністрації опрацювати звернення в межах повноважень і, як результат, надати всебічну допомогу громадянам.

Виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканцівВиконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівництва району за допомогою звернулось 6 мешканців
Вся інформація

Корупція має бути помічена