Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

10-04-2019 Тротуар на Липківського розпочнуть відновлювати з наступного тижня (фоторепортаж події)
Тротуар на Липківського розпочнуть відновлювати з наступного тижня

Сьогодні, 10 квітня за дорученням мера Києва Віталія Кличка відбулась виїзна нарада керівництва Солом’янської районної держадміністрації щодо відновлення благоустрою тротуару на вулиці Липківського.

Так, представник замовника робіт з прокладання електрокабелю по вулиці Липківського запевнив заступника голови району Володимира Бялковського та керівників структурних підрозділів, що одразу після завершення робіт генпідрядна організація відновить пішохідну частину.

Орієнтовно вже з наступного тижня генпідрядник розпочне благоустрій тротуару на Липківського.

Зазначимо, що днями голова Солом’янського району Ігор Довбань особисто провів інспекцію пішохідної частини вулиці, за результатом якої доручив якнайшвидше відновити тротуар, який наразі становить загрозу під час пересування мешканців. 

Оновлено: Станом на 23 квітня замовник будівництва та підрядна організація, на жаль, не стримали обіцянки та не розпочали відновлення благоустрою тротуару по вул. Липківського. У зв’язку з цим Солом’янська РДА та КП ШЕУ готують заяву про злочин в правоохоронні органи і позовну заяву до суду про відшкодування майнової шкоди.

Наступного тижня в Солом’янському районі розпочнуться роботи з відновлення тротуару на ЛипківськогоНаступного тижня в Солом’янському районі розпочнуться роботи з відновлення тротуару на ЛипківськогоНаступного тижня в Солом’янському районі розпочнуться роботи з відновлення тротуару на ЛипківськогоНаступного тижня в Солом’янському районі розпочнуться роботи з відновлення тротуару на ЛипківськогоНаступного тижня в Солом’янському районі розпочнуться роботи з відновлення тротуару на Липківського
Вся інформація