Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-04-2019 Заходи культури
Заходи культури

Якщо ви ще не визначились з планами на квітень, пропонуємо звернути увагу на календар цікавих заходів у Солом’янському районі. Вони неодмінно і культурно збагатять, і розширять світогляд кожного з нас. 

 

У бібліотеках району:

1 квітня - гурман вечір «Філіжанка сміху» (БСЧ імені М. Лермонтова);

1 квітня - літературні гостини до 210-річчя від дня народження Миколи Гоголя «Гоголя читай – душу розважай» (бібліотека імені О. Донченка);

1 квітня - ігрові читання для молодших читачів «Подовжені канікули» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

2 квітня - концерт «Посмішка Весни» за участю учнів музичної школи №5 імені Л. Ревуцького (бібліотека імені М. Реріха);

2 квітня - літературне свято «Книги - вірні друзі» (бібліотека імені О. Пироговського);

2 квітня - літературна вікторина «Чи знаєте ви казки Г. Андерсена?» - (бібліотека імені О. Донченка);

2 квітня - творча зустріч з письменником «Олександр Балабко — постать у літературі, наш сучасник» (БСЧ імені О. Гончара);

2 квітня - творча зустріч з письменницею Тетяною Винник (бібліотека №13);

3 квітня - день професійного орієнтування «Майбутнє в наших руках» (бібліотека «Солом’янська»);

3 квітня - громадське інформування «Права громади, її вплив на розвиток району» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

3 квітня -12 травня - відкриття виставки творчих робіт Анни Полякової, мешканки міста Маріуполя «Майстерні грані творчості» (бібліотека імені М. Реріха);

3 квітня - публічна лекція про Вікторіанський роман. Лектор Анастасія Субачева (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

4 квітня - зустріч з письменницею Тетяною Винник «Пригоди добрих справ» (бібліотека імені О. Довженка);

4 квітня - інформаційна година «Військово-політичний союз 29 держав» (бібліотека №11);

4 квітня - перегляд літератури «Що ми знаємо про НАТО» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

4 квітня - відкриття персональної виставки малюнків школярки з Маріуполя Анни Полякової за творами дитячих письменників «Натхненні книгою» (бібліотека імені І. Багряного);

4 квітня - урок-знайомство до Міжнародного дня циган «Вітер мандрів» (Бібліотека №13);

6 квітня - народознавча година «Українські обереги: традиції і сучасність» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

6 квітня - спортивні ігри, руханки «Рухаємося, граємо – здоровими зростаємо» - (бібліотека імені І. Багряного);

7 квітня - лекторій-практикум психолога Костянтина Вержиківського «Четвертий вимір свідомості. Ч.3» (бібліотека імені М. Реріха);

7 квітня - перегляд ретро фільму «Табір іде в небо» (ЦРБ імені Ф .Достоєвського);

8 квітня - кінопоказ «Табір іде в небо» (бібліотека імені М. Реріха);

8 квітня - день інформування «Етнокультурна унікальність ромського народу» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

8 квітня - інформаційно-пізнавальна година «Вільна душа кочового народу» (бібліотека імені О. Донченка);

8 квітня - інформаційний майданчик «Циганський етнос на карті України» - (бібліотека імені І. Світличного);

9 квітня - зустріч-консультація фахівця з профорієнтації для старшокласників «Моя професія – моє майбутнє» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя); 

9 квітня - віртуальна подорож «Визначні пам’ятники Китаю» (БСЧ імені О. Гончара);

9 квітня – «Подорож по Книжковому океану» літературний квест (бібліотека імені О. Пироговського);

10 квітня - майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

10 квітня - презентація підліткового журналу «Однокласник», зустріч з головним редактором Наталією Степанчук (бібліотека імені П. Вершигори);

10 квітня - день соціального інформування «Юрист» (БСЧ імені О. Гончара);

10 квітня - тематична зустріч з психологом Наталією Дзюбою (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

10 квітня - урок в бібліотеці «Знайомство з бібліотекою на міжнародній мові есперанто» (проводить викладач Погарелая С. М.) (бібліотека імені М. Реріха);

10 квітня - інформаційна година «Культура циган України: минуле і сучасність» (бібліотека №11);

10 квітень - «Чисто довкола - чисто в душі» виставка з вторинних матеріалів (до Дня довкілля) (бібліотека імені М. Бажана);

11 квітня - година пам’яті Леоніда Каденюка «Місія – Космос» (бібліотека імені О. Донченка);

11 квітня - космічна мандрівка «З мрією про Всесвіт» (БСЧ імені М. Лермонтова);

11 квітня - урок історії до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів «Холодний край. Концтабір. І навколо в два чоловічих зрости – частокіл» (бібліотека №11);

11 квітня - експрес-огляд до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів «Історія великих страждань» (бібліотека «Солом’янська»);

12 квітня - перегляд літератури «Леонід Каденюк. Космічна далина життя» - (бібліотека №13);

12 квітня - день цікавих повідомлень до Дня космонавтики «Українці на землі і на небі» (бібліотека імені І. Світличного);

12 квітня - майстер-клас «Шлях до зірок» (бібліотека №13);

13 квітня - година поезії «Поетичне чаювання з китайським смаком» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського) (серія зустрічей #Говоримо про книжки);

13 квітня - перегляд літератури «Невідомий Китай» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

14 квітня - концерт «І знов душа моя» солістка - Світлана Клочкова-Коваленко, (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

14 квітня – «Я зберу пасхальний кошик» майстер-клас (БСЧ імені М. Лермонтова);

15 квітня - перегляд фільму про Леоніда Каденюка «Освоєння космосу – справа всього світу» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

14 квітня - онлайн-інформація до 5-ої річниці початку АТО «Донбас у крові» - (БСЧ імені М. Лермонтова);

15 квітня - етно-дефіле «Хустка – оберіг родини» (БСЧ імені О. Гончара);

16 квітня - інтерактивна гра «Навчання від Світлофора Моргайка» (БСЧ імені О. Гончара);

16 квітня - відкриття виставки «Реріх» в бібліотеці імені Я. Мудрого» - (бібліотека імені М. Реріха);

17 квітня - бібліоніч «Світ молодих. Читання» для юнацтва і молоді (БСЧ імені О. Гончара);

17 квітня - майстер-клас «Світ у писанках» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

18 квітня - презентація дитячої книжки Тетяни Винник «Добрик і його пригоди» (бібліотека імені П. Вершигори);

18 квітня - презентація нової книги Євгенії Кононенко «Празька химера» (видавництво Анетти Антоненко) (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

18 квітня - конкурс дитячих малюнків «Квітуча окраса України» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);

18 квітня - екологічний пінг-понг «Моя земля, моє довкілля» (БСЧ імені О. Гончара);

18 квітня - екскурсія старим Києвом до Дня пам’яток історичних місць «Якби старі стіни могли говорити» (бібліотека №13);

18 квітня – «Майструємо китайського дракона» майстер-клас (бібліотека імені О. Пироговського);

18 квітня - презентація прозової книги «Україна і буржуазний стиль» (автор Арсенія Велика) (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

19 квітня - майстер-клас «Велика й прекрасна планета Земля» (бібліотека №13);

20 квітня - відкрита лекція «Великдень. Українська традиція» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

20 квітня - екотолока «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»  (бібліотека №13);

20-30 квітня - виставка-інсталяція «Великдень іде - свято в душі несе» - (бібліотека імені П. Вершигори);

20 квітня - «Радість життя. Гімн природі» - мистецько- терапевтичний захід в медично - реабілітаційному центрі лікарні імені Павлова; (життя і творчість французьких імпресіоністів) (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);

20 квітня - виставка писанок «Я писанка-красуня вся в рисках і квітках» (бібліотека імені М. Бажана);

21 квітня - День довкілля «Знати сьогодні, щоби жити завтра» (БСЧ імені М. Лермонтова);

21 квітня - екологічна мозаїка до Дня довкілля «Земля – сльозинка на щоці Всесвіту» (бібліотека імені І. Світличного);

21 квітня - інформаційна година «Нам треба довкілля своє відновити. Бо все прийшло в світ, щоб жити» (бібліотека №11);

22 квітня - пасхальна мозаїка «Воля Божа нам з небес: Христос Воскрес!» (бібліотека «Солом’янська»);

22 березня - інформаційна виставка «Вода-життя колиска» (бібліотека імені М. Бажана);

22 квітня - тематична виставка літератури «Радість і біль землі» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського)

22 квітня - година цікавих фактів «Чисте дихання планети» (БСЧ імені М .Лермонтова);

23 квітня - година роздумів і коментарів «Чорнокрила доля, чорнокрила, Чорнобилем землю накрила» (бібліотека №11);

23 квітня - зустріч з українським письменником Д. Бєляєвим «Чорнобиль не має минулого часу» (бібліотека імені О. Донченка);

23 квітня - урок народознавства «Великодній рушничок» (бібліотека імені О. Донченка);

23 квітня - майстер-клас «Великодні візерунки» (бібліотека імені М. Реріха);

23-30 квітня - майстер-класи «Розмалюю писанку, розмалюю» (БСЧ імені М. Лермонтова);

23-30 квітня - креатив-інсталяція «Христос воскрес! Радіє світ» (БСЧ імені М. Лермонтова);

24 квітня - літературні подорожі з письменником «Маленькі подорожі великим Китаєм» (бібліотека імені О. Новікова-Прибоя);

24 квітня - бібліосутінки «Читання: наш формат» для сімейних пар, молодих батьків (БСЧ імені О. Гончара);

24 квітня - день соціального інформування «Вчитель» - БСЧ імені О.Гончара

24 квітня - година цікавих повідомлень «Як у світі святкують Великдень?» - (бібліотека імені О. Донченка);

24 квітня - Великодній майстер-клас «Великдень просить на гостину» - (бібліотека імені О .Довженка);

25 квітня - день інформування «Біль Чорнобиля з роками не зникає» (БСЧ імені М. Лермонтова)

25 квітня - майстер-клас «Великодня писанка» (бібліотека імені О. Донченка);

25 квітня - урок пам’яті «Палає свічка пам’яті й надії» (бібліотека №13);

25 квітня - етно-година «На Великдень і писанки сміються» (БСЧ імені О. Гончара);

25 квітня - народознавча година «В проміннях сонячна блакить: «Христос воскрес! Його хваліть!» (бібліотека №11);

25 квітня - креатив-майстерка «Великодня листівка» (бібліотека імені І. Світличного);

26 квітня - урок пам’яті «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті» (бібліотека імені О. Довженка);

26 квітня - виставка-спогад «Трагедія, яка немає часу» (бібліотека імені М. Бажана);

26 квітня - святкова інсталяція «Воскресіння – то велика радість, благодать Господня навесні» (бібліотека №13);

26 квітня - Великодній майстер-клас «Писанка» (бібліотека №13);

27 квітня - дитяча субота. Еколого-літературна гра «Зробимо землю квітучою» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

27 квітня - свято-урок до Міжнародного дня танцю «А ну-мо, вивчимо танок!» (бібліотека №13);

28 квітня - ілюстративна - інсталяція «Радість з неба ся являє паска красна день вітає!» (бібліотека імені М. Бажана);

30 квітня, 14:00 Концерт «Jazz in Library» (бібліотека імені М. Реріха).

        

Щопонеділка - гурток бісероплетіння «Власні шедеври» (бібліотека імені М. Реріха);

Щовівторка, 16:00 - курси англійської мови, «Школа комп’ютерної грамотності» (бібліотека імені М. Реріха);

Щосереди, 12:00 - гурток бісероплетіння (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щочетверга - заняття для літніх користувачів «Школа комп’ютерної грамотності» (бібліотека імені М .Реріха);

Щочетверга, 11:00 - гурток здоров’я «Біотерапія» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щовівторка, щочетверга, 11:00 та 15:00 - курси комп'ютерної грамотності – (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щоп’ятниці, 14:00 - гурток «Лада» (бібліотека №13);

Щоп’ятниці, 14.00 - клуб дитячої творчості «Таланти і шедеври» (бібліотека імені І. Багряного);

Щосереди, 15:00, щосуботи, 13:00 - театр книги «В читанні книжка оживе!» - (бібліотека імені І. Багряного);

Щонеділі 11.00 – благодійна акція «Недільний обід у шпиталі».

У школах естетичного виховання:

З 1 по 13 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- виставка графічних робіт учнів художнього відділення;

4 квітня – Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо – ювілейний концерт школи;

7 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- участь у міському конкурсі-виставці «Творчий натюрморт»;

10 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- звітний концерт учнів і викладачів Київської дитячої музичної школи № 33 імені В. Пухальського в рамках районного Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці»;

10 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- творчий проект на тему «Мистецькі дитячі мандри»;

11 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- концерт виконавців на струнних інструментах за участю учнів і викладачів мистецьких шкіл в рамках районного Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці»;

12 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1, Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського - участь у міському відкритому конкурсі «Басовий ключ»;

З 15 по 30 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – виставка художніх робіт учнів художнього відділення «Великодні мотиви»;

17 квітня – Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського – звітний концерт школи;

18 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1- звітний концерт школи в рамках районного Фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці»;

19 квітня - Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо – святковий концерт у приміщенні Колонної зали імені М. Лисенка Національної філармонії України присвячений 60-річчю школи;

20 квітня – Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – звітний концерт школи (в приміщенні Київської дитячої музичної школи № 14 імені Д. Кабалевського);

22 квітня - Київська дитяча школа мистецтв № 1 – День відкритих дверей. Майстер клас «Диво-Писанка»;

24 квітня - Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо – святковий концерт присвячений 60-річчю з дня заснування;

25 квітня - Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського – звітний концерт відділу духових та ударних інструментів;

квітень - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – участь у VIII міському фестивалі української пісні;

квітень – Київська дитяча художня школа № 1 - конкурс робіт учнів про гармонію в природі «Вічно зелений, вічно блакитний»;

квітень – Київська дитяча художня школа № 1- виставка-конкурс творчих робіт «Світле воскресіння»;

квітень – Київська дитяча художня школа № 1- виставка-конкурс ескізів до писанок учнів 6-х класів.

Вся інформація