Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

12-03-2019 Ігор Довбань провів нараду щодо необхідності якісного прибирання в районі
Ігор Довбань провів нараду щодо необхідності якісного прибирання в районі

Голова Солом’янської адміністрації Ігор Довбань провів робочу нараду з керівниками місцевих комунальних підприємств щодо необхідності належного прибирання та благоустрою в районі. На зустріч запросили директора КП УЗН Солом’янки Олексія Лукаша, директора КП “Керуюча компанія” Володимира Радика та керівника КП ШЕУ Олександра Клімова. З боку адміністрації також були присутні перший заступник голови Володимир Бялковський, заступник голови Олена Горпинченко, начальник ЖКГ Андрій Сидорчук і в.о. начальника відділу благоустрою Маргарита Шишковська.

“Мета зустрічі єдина - зкомунікувати і обмінятись інформацією, де у нас є прогалини з прибиранням, щоб ми могли всі сили і засоби, які у нас є, правильно і раціонально розподілили. Нам жити в цьому районі, тут живуть наші діти, наші літні батьки. Тому давайте покажемо, що ми можемо разом виконати цю роботу”, - заявив Ігор Довбань.

У ході наради очільник району, насамперед, акцентував увагу присутніх на посиленні роботи з прибирання територій біля шкіл, садочків та лікарень. Зокрема дав завдання відповідним структурам підготувати план-графік “приведення до належного санітарно-технічного стану територій в районі”, де буде вказуватись адреса прибирання, дата, вид робіт та залучена техніка. При цьому узагальнену інформацію з урахуванням звернень місцевих жителів планується оприлюднювати на сайті Солом’янської адміністрації.

Також під час зустрічі Ігор Довбань порушив питання своєчасного вивозу сміття, недопущення зриву графіків, особливо у вихідні дні, а також організації суботників разом з небайдужими мешканцями, які також хочуть зробити район чистішим.

Вся інформація