Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

06-02-2019 У Солом’янській РДА обговорили механізм надання соціальної допомоги безхатченкам (фоторепортаж події)
У Солом’янській РДА обговорили механізм надання соціальної допомоги безхатченкам

В понеділок, 4 лютого, в стінах Солом’янської районної держадміністрації пройшла робоча зустріч, де обговорили важливість допомоги людям без постійного місця проживання, а також удосконалення механізмів їх соціального захисту.

Враховуючи наближення лютневих морозів, голова району Ігор Довбань спільно з заступником Міністра з питань європейської інтеграції Олександрою Чуркіною, представниками Міністерства охорони здоров’я та Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в тому числі з членом Постійної комісії КМР з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Аллою Шлапак, порушили проблему зростання кількості бездомних осіб.

У ході дискусії учасники відзначили, що за офіційними даними в столиці проживає 3,5 млн людей, однак за неофіційними – це близько 5,5 млн. З них майже 2,4 тис. осіб наразі живуть на вулиці.

«На території Солом’янського району функціонують два вокзали - Центральний залізничний вокзал, залізнична станція «Київ-Волинський», а також аеропорт «Київ». На превеликий жаль, там спостерігаються місця скупчення людей без постійного місця проживання. На це звернув увагу також мер міста Віталій Кличко. А це показує нам, що система надання соціальних послуг в Києві поки що не така досконала. Тому, я думаю, сьогодні ми проведемо дружню, професійну, партнерську розмову і спільно розробимо план заходів, щоб покращити ситуацію з захистом безпритульних», - зазначив Ігор Довбань.

У зв’язку з цим на зустрічі учасники обговорили основні заходи, які необхідно провести для соціального захисту безхатченків, особливо в холодну зимову пору. Йдеться, перш за все, про проведення обліку безпритульних, надання їм в закладах охорони здоров’я медичної та консультативної допомоги, а також сприяння в влаштуванні до інтернатної установи і працевлаштуванні.

Відзначимо, що напередодні на Центральному залізничному вокзалі та прилеглих до нього територій мер міста Віталій Кличко провів виїзну нараду разом з міністром інфраструктури, керівництвом столичної поліції та «Укрзалізниці». В результаті обговорень учасники прийняли рішення щодо необхідності наведення ладу на важливому об’єкті столиці. Зокрема на виїзній нараді обговорили питання алгоритму соціальної допомоги людям, які опинились на вулиці.

Напередодні лютневих морозів в Солом’янській РДА обговорили алгоритм допомоги безпритульним громадянамНапередодні лютневих морозів в Солом’янській РДА обговорили алгоритм допомоги безпритульним громадянамНапередодні лютневих морозів в Солом’янській РДА обговорили алгоритм допомоги безпритульним громадянамНапередодні лютневих морозів в Солом’янській РДА обговорили алгоритм допомоги безпритульним громадянамНапередодні лютневих морозів в Солом’янській РДА обговорили алгоритм допомоги безпритульним громадянамНапередодні лютневих морозів в Солом’янській РДА обговорили алгоритм допомоги безпритульним громадянам
Вся інформація