Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

30-01-2019 Заходи культури
Заходи культури

Заходи культури в Солом'янському районі на лютий 2019 року.

У бібліотеках району:

3-28 лютого - інформаційний портал «Президент: обираємо кращого» (БСЧ імені М. Лермонтова);

4 лютого - тематичний перегляд «Децентралізація державного управління в Україні» (БСЧ імені О. Гончара);

4 лютого - відео-презентація «Посібник з прав людини для інтернет-користувачів» (БСЧ імені О. Гончара);

5 лютого - новорічна феєрія «Святкуємо новий китайський рік» (бібліотека №15);

5 лютого - година цікавих повідомлень «Ранок першого дня» (Китайський Новий рік) (бібліотека імені О. Донченка);

5 лютого - майстер-клас «Жовта свинка – символ Нового року» (бібліотека імені О. Донченка);

5 лютого - інформаційний портал «Безпечний Інтернет для дітей» (БСЧ імені О. Гончара);

5 лютого - інформаційно-ігрова програма «У країні Комп’ютерія» (бібліотека імені О. Пироговського);

5 лютого - година інформації «Небезпечність соціальних мереж: як не стати жертвою» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

5 лютого - бібліотечний екскурс «Музей просто неба в Пирогові» (бібліотека №11);

6 лютого - фентезійний зорепад «Лада і Ярило» (БСЧ імені О. Гончара);

7 лютого - інформаційна викладка «Гарантує закон, забезпечує держава» (БСЧ імені О. Гончара);

7 лютого - «Теплі історії»: зустріч з українськими письменницями (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

12-19 лютого - інформаційна викладка «Децентралізація державного управління в Україні» (БСЧ імені М. Лермонтова);

13 лютого - година ліричної поезії «Кохання – то вічна людська краса» - (бібліотека імені О. Донченка);

13 лютого - святкова конкурсна програма «Найщиріші привітання у Всесвітній День кохання» (БСЧ імені О. Гончара);

14 лютого - жартівливі перестороги «Привітальні валентинки – це сердечок половинки» (бібліотека імені І. Багряного);

14 лютого - майстер-клас з виготовлення валентинок «Валентинка читацьких сердець» (бібліотека №15);

14 лютого - музично-поетична композиція «Любові таємничі звуки» - (бібліотека імені О. Пироговського);

14 лютого - святкова програма «Побачення в бібліотеці» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

14-15 лютого - марафон пам’яті до 30-річчя виведення військ з Афганістану «Афганська війна. Брудна, неоголошена» (всі бібліотеки);

14 лютого - героїко-патріотичні читання віршів про Афганську війну «Ті спогади – то вічний сум» (бібліотека імені О. Донченка);

14 лютого - година спогадів «Обпалені вогнем в чужій війні» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

15 лютого - загальносистемна хвилина мовчання «Хвилина мовчання. Пекуча й терпка, як сльоза» (всі бібліотеки);

16 лютого - народознавчий квест до 140-річчя від дня народження Василя Короліва-Старого «Де ховається нечиста сила» (бібліотека імені І. Багряного);

17 лютого - день позитиву «Веселі стосики» (БСЧ імені М. Лермонтова);

19 лютого - майстер-клас «Жителі морських глибин» (бібліотека імені О. Пироговського);

19 лютого - публічне обговорення «Бібліотека – координатор соціальних смислів: інформаційна кампанія з національно-патріотичного виховання»  (бібліотека імені М. Реріха);

19 лютого - етно-мікс «Вишити сорочку: відтінки обряду» (БСЧ імені О. Гончара);

20-28 лютого - портал цікавих авторів «Письменницький маршрут» (БСЧ імені М. Лермонтова);

20 лютого - вечір спогадів «Пам’яті Героїв Небесної сотні» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

21 лютого - день пізнання історії «Сила нескорених» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

21 лютого - інформаційна акція «Рідна мово, не мовчи!» (бібліотека імені І. Багряного);

21 лютого - лепбук «Рідна мова українська: цитатник від читачів» (БСЧ імені О.Гончара;

21 лютого - літературно-фольклорний диліжанс «Беру тебе, як скарб, в пісенній вроді з джерел, що не міліють у народі» (бібліотека імені І. Світличного);

21 лютого - мовознавча година «Барвисте різноголосся рідної мови» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

21 лютого - голосні читання «Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово!» (бібліотека №11);

21 лютого - лінгвістична гра-естафета «Мово моя, мово – мовонько шовкова» (бібліотека імені О. Пироговського);

21 лютого - урок народознавства «Масляна до нас прийшла, млинців гору принесла» (бібліотека імені О. Пироговського);

23 лютого - краєзнавчі розвідки до 140-річчя від дня народження Казиміра Малевича «Українець. Народився в Києві» (бібліотека імені І. Багряного);

24 лютого - творча студія для дітей «Жива душа дорогих ниток» (БСЧ імені М. Лермонтова);

Щопонеділка, 11:00 - курси з англійської мови (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щопонеділка - гурток бісероплетіння «Власні шедеври» (бібліотека імені М. Реріха);

Щовівторка, 11:00 - гурток «Родовід» (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щосереди, 12:00 - гурток бісероплетіння (ЦРБ імені Ф. Достоєвського);

Щочетверга - заняття для літніх користувачів «Школа комп’ютерної грамотності» (бібліотека імені М. Реріха);

Щовівторка, щочетверга, 11:00 та 15:00 - курси комп'ютерної грамотності – (ЦРБ імені Ф. Достоєвського).

 

У школах естетичного виховання:

1 лютого - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського –  VIII міський фестиваль української пісні (ІІ етап районний);

1 лютого - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – ювілейний творчий вечір народного артиста України композитора Володимира Губи;

13 лютого - Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – концерт-лекція заслуженого артиста України, концертмейстера Національної опери України – Костянтина Фесенка «Творчий портрет концертмейстера»;

13 лютого - Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського - VII міський фестиваль балалаєчного мистецтва «Три струни дзвінкоголосі»; 

17 лютого -  Київська дитяча музична школа № 33 імені В. Пухальського – міський фестиваль-огляд фортепіанних ансамблів «Граймо разом»;

18-22 лютого - Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – шкільний конкурс на краще написання музичного диктанту;

19 лютого – Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо - лекція-концерт «Українська музика різних жанрів та епох»;

20 лютого – Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – шкільний конкурс на краще виконання вокального твору пам’яті О. Петрусенко;

21 лютого -  Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського -  в рамках районного фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом'янці» концерт учнів циркового мистецтва;

22 лютого - Київська дитяча музична школа № 7 імені І. Шамо - музично-поетичний вечір «Його величність Рояль» в рамках районного фестивалю мистецтв «Творчі зустрічі на Солом’янці»;

27 лютого - Київська дитяча музична школа № 15 імені В. Щигловського – шкільний концерт «Вокалісти запрошують»;

28 лютого - Київська дитяча музична школа № 14 імені Д. Кабалевського -шкільний тур міського фестивалю української пісні;

лютий – Київська дитяча художня школа № 1 – виставка учнів 5-6-х класів «Зимові розваги»;

лютий - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка – конкурс учнів 8-9-х класів «Казковий герой»;

лютий - Київська дитяча художня школа № 1 – виставка малюнку учнів 7-8-х класів «Натюрморт».

Вся інформація