Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

03-01-2019 Керівник адміністрації Ігор Довбань привітав перших мешканців Солом’янки, які народилися у 2019 році (фоторепортаж події)
Керівник адміністрації Ігор Довбань привітав перших мешканців Солом’янки, які народилися у 2019 році

Двох дівчаток, які народилися в перші хвилини Нового року, привітали сьогодні в Київському міському пологовому будинку № 5.

Першою народилася Ангеліна в 00 год. 01 хв., маленька мешканка Солом’янського району. Загалом у новорічну ніч в цьому пологовому будинку народилося п’ятеро дівчаток.

«Сьогодні в Солом’янському районі започаткували нову традицію, яку обов’язково продовжуватимемо − вітати мам і малюків, які стали першими мешканцями району.  Адже це справжній новорічний подарунок і диво.  Саме в нашому районі за минулий рік народилося найбільше малюків − 4 422.  І найбільший приріст населення у місті Києві – майже 13 % також у нашому районі», − зазначив голова Солом’янської  адміністрації Ігор Довбань.

Ігор Довбань разом з керівником Асоціації малого та середнього бізнесу Солом’янського району Ростиславом Ручко подарували мамам коляску, заколисуючий центр і пам’ятні грамоти про День народження доньок у новорічну ніч.

За словами виконувача обов’язків головного лікаря Київського міського пологового будинку № 5  Дмитра Говсєєва, в пологовому будинку проходить  найбільша кількість пологів у Києві. У минулому році народилося 122 двійні та три трійні. Саме тут працює єдине серед пологових будинків міста Києва відділення екстрагенітальної патології,  де народжують жінки із складними хворобами.

У Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну нічУ Солом’янському районі привітали мам і немовлят, які народилися в новорічну ніч
Вся інформація

Корупція має бути помічена