Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

08-11-2018 До уваги представників малого та середнього бізнесу
До уваги представників малого та середнього бізнесу

14 листопада з 09:45 до 18:00 в НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика  Васильківська, 55) в межах глобального підприємницького тижня Global Entrepreneurship Week 2018 відбудеться Get Business Festival (далі – Фестиваль), який об’єднає понад 3 000 підприємців.

Організатори фестивалю працюють в колаборації з «Export Promotion Office», «ProZorro», Торгово-промисловою палатою України, Центром зайнятості вільних людей, «Atlas Weekend» тощо.

Програма Фестивалю складається з 8 паралельних потоків:

1. Точки зростання;

2. Маркетинг + PR;

3. Продажі;

4. HP + особиста ефективність;

5. Фінанси + воркшопи;

6. П2П (підприємець – підприємцю);

7. Експорт;

8. Перезавантаження + менторство.

У рамках заходу 83 спікери крім лекцій щодо теоретичної частини з маркетингу, продажу, фінансів, PR та HR розкажуть про сталий розвиток, підприємців – учасниках АТО, жінкок у підприємництві, особисті ефективності та інше.

У форматі потоку «П2П» своїм досвідом поділяться не гуру, коучі та консультанти, а власники, які пройшли шлях від бізнесу до бренду.

Учасникам Фестивалю надається можливість подати заявку на менторську сесію та отримати безкоштовну особисту консультацію від експерта.

З програмою Фестивалю можна ознайомитись за посиланням:  http://get.delo.ua/program  .

Додаткову інформацію про захід можна отримати у контактної особи –  продюсера Get Business Festival Олександри  Цилії: конт. тел.: +38 (067) 407 56 39;   e-mail: a.tsyliya@ekonomika.ua

Вся інформація