Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

02-11-2018 Європейський юнацький фестиваль із циркового мистецтва у Вісбадені (фоторепортаж події)
Європейський юнацький фестиваль із циркового мистецтва у Вісбадені

На європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у Вісбадені (Німеччина) учні Київської дитячої музичної школи  № 14 імені   Д. Кабалевського здобули перемогу та отримали головні призові місця. Владислава Нараєва – виборола золоту медаль, Олександра Соболєва – срібну медаль, Амелі Білик – бронзову медаль та приз глядацьких симпатій.

Неабияка майстерність та чарівність, фізична краса та відвага, сила та грація, сміливість та завзяття - ось що притаманне дітям, які відвідують заняття з циркового мистецтва. Займаються з такими талановитими дітьми досвідчені та закохані у свою справу педагоги школи – Юрій і Андрій Соболєви та Людмила Носенко.

Номери, підготовлені цими педагогами, відрізняються самобутністю, національним колоритом і вже неодноразово на різноманітних конкурсах та фестивалях встигли завоювати міжнародне визнання.

Вітаємо переможців!

Вихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у ВісбаденіВихованці Київської дитячої музичної школи № 14 імені Дмитра Кабалевського стали переможцями на Європейському юнацькому фестивалі із циркового мистецтва у Вісбадені
Вся інформація