Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

12-10-2018 День захисника України
День захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України у Солом’янському районі проведено низку культурно-масових та інформаційно-просвітницьких заходів.

Так, з метою виховання у молоді патріотизму і поваги до захисників Вітчизни, у закладах загальної середньої освіти та у закладах вищої освіти пройшли святкові концерти, урочисті зустрічі, патріотичні вечори, благодійні ярмарки, уроки гідності та мужності, виставки-презентації учнівської творчості «Німа правда історії». Проведено святкові зустрічі з військовослужбовцями, учасниками бойових дій на сході України, з громадськими діячами.

З метою збереження та розвитку національних, військових традицій, сприяння зміцненню патріотичного духу дітей та підлітків, у підліткових клубах за місцем проживання проведено спортивні змагання, естафети та марафони гідності за участю родин військовослужбовців.

У бібліотечних закладах та у закладах культури району організовано тематичні виставки, виставки-інсталяції, літературні перегляди, години пам’яті «Все пам’ятає батьківська земля: і грім гармат, і визволення день».

З метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, представники громадських організацій району поклала квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків захисникам України. 

Вся інформація