Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

04-10-2018 Ремонт вхідної групи парку за кінотеатром «Тампере» (фоторепортаж події)
Ремонт вхідної групи парку за кінотеатром «Тампере»

У вересні розпочали капітальний ремонт парку за кінотеатром «Тампере». Це вже третій етап робіт зі створення комфортного парку. В парку облаштували нові доріжки, встановили лави, спортивний майданчик для гри у баскетбол і дитячий майданчик.

Керівник району Максим Шкуро провів виїзну нараду та дав доручення відповідним комунальним службам щодо якісного та вчасного проведення робіт.

«Щороку ми не лише створюємо нові зелені зони, а й обов’язково підтримуємо та ремонтуємо ті, що вже є. Це стосується і парку за кінотеатром «Тампере». Зараз йде капітальний ремонт вхідної групи парку. До кінця жовтня заплановано облаштувати доріжки, встановити новий дитячий майданчик, лави та урни. Також будуть проведені озеленювальні роботи, а саме: облаштовано газон, висаджено нові дерева та квітники», − зауважив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Нагадаємо, цього року в Солом’янському районі відремонтували 11 парків і скверів. Зокрема, у парку «Відрадний», що увійшов у ТОП-10 парків Києва, зробили найбільший капітальний ремонт із встановленням дитячих і спортивних майданчиків. 

У парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонтУ парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт
Вся інформація