Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

27-08-2018 Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України (фоторепортаж події)
Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України

24 серпня в парку «Орлятко» відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України.

Привітати мешканців району та гостей свята приїхав Київський міський голова Віталій Кличко. Три бійця 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України отримали від мера медалі «Честь. Слава. Держава», один Подяку міського голови. Також десять бійців одержали Грамоти від депутата Верховної Ради України Дмитра Андрієвського.

Програмою святкування Дня Нeзалeжності було передбачено концерт за участі гурту «Лісапетний батальйон», Народного артиста України Івана Поповича, заслужених артистів України Олександра Павліка та Наталки Карпи, танцювальних і вокальних колективів Солом’янського району.

Усі бажаючі мали змогу спробувати свої сили в різноманітних майстер-класах, спортивних розвагах та конкурсах, ознайомитись із військовою технікою, яка побувала в зоні АТО разом з бійцями 101-ї бригади, посидіти в поліцейській та пожежній машинах. Анімація, аквагрим, солодка вата і повітряні кульки не залишили байдужими дітей.

101-ша бригада пригощала солдатською кашею, а на завершення свята, що тривало шість годин, відбувся розіграш лотереї.

Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»Святкові заходи до 27-ї річниці Незалежності України в парку «Орлятко»
Вся інформація