Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

18-07-2018 Модернізація школи № 166 (фоторепортаж події)
Модернізація школи № 166

У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20. Про це повідомив керівник району Максим Шкуро.

У школі замінюють вікна на енергозберігаючі, утеплюють фасад, цоколь, повністю замінюють покрівлю. У коридорах і класах встановлять сучасне, енергозберігаюче освітлення. Також буде модернізовано систему центрального опалення та модульного індивідуального теплового пункту. Крім того,  встановлять систему вентиляції з рекуперацією повітря та дистанційним управлінням клімат-контролю в приміщеннях будівлі.

За словами керівника району Максима Шкуро подібні великі енергозберігаючі проекти уже реалізовано в дитячому садочку на вул. Ніщинського, 3 та вул. Виборзькій, 51/53, а також  роботи завершуються в дитячому садочку на вул. Героїв Севастополя, 40.

Замовником і виконавцем робіт є Комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва».

Школа працює з 1960 року та розрахована на 750 дітей.  

Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»Максим Шкуро: «У Солом’янському районі триває комплексна модернізація школи № 166 на вул. Єреванській, 20»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений