Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

02-07-2018 Відкриття меморіальної дошки Максиму Шаповалу
Відкриття меморіальної дошки Максиму Шаповалу

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті меморіальної дошки генерал-майору розвідки Міноборони, Герою України Максиму Шаповалу. Пам’ятну дошку встановили на будинку, у якому жив і біля якого загинув Максим Шаповал. Рівно рік тому авто, у якому перебував офіцер військової розвідки, підірвали.

«Він командував першою групою спецназу, яка звільняла Донецький аеропорт. Тоді ворог не зміг вбити Максима. А зробив це підступно, у Києві, біля будинку героя. Максим Шаповал був молодим (йому було 39 років), професійним, досвідченим офіцером, патріотом своєї землі і людиною честі. Ми повинні пам’ятати своїх героїв. Шанувати справу, заради якої вони віддали своє життя. Справу захищати свою Вітчизну і безпеку та спокій мирних громадян. І ми повинні зробити все, щоб Україна стала сильною, успішною державою! Вічна пам’ять Герою України Максиму Шаповалу!» – сказав мер Києва на церемонії відкриття пам’ятної дошки.

Віталій Кличко зазначив, що міська влада підтримує ідею перейменування вулиці Механізаторів на честь Героя України Максима Шаповала.

КМДА 

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений