Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

02-07-2018 Представники району — переможці Чемпіонату України з судномодельного спорту у класах радіокерованих моделей копій NS (фоторепортаж події)
Представники району — переможці Чемпіонату  України з судномодельного спорту у класах радіокерованих моделей копій NS

Нещодавно у Запоріжжі завершився Чемпіонат України з судномодельного спорту у класах радіокерованих моделей копій NS.

Змагання зібрали найсильніших спортсменів-судномоделістів країни, у тому числі майстрів спорту міжнародного класу, переможців та призерів чемпіонатів Європи.

Серед учасників були і три представники Солом’янського району, які виступили успішно: у класі F2B золоту медаль і звання чемпіона України з моделлю важкого крейсера Admiral Hipper виборов 17-річний школяр Владислав Марченко, який обійшов декількох досвідчених дорослих спортсменів.

«Срібло» у класі F2A серед юніорів виграв Артем Кошмак з моделлю українського патрульного прикордонного катера «Гриф». Обидва переможці – вихованці судномодельного гуртка Центру технічної творчості «Юність» Солом’янського району (тренер – Віталій Чикаленко).

Третє місце і бронзову медаль у цьому ж класі завоював Степан Моторний, представник Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва (тренер – Олег  Вилко).

На думку учасників змагань і тренерів, важливу роль у підготовці до головного старту сезону відіграли два представницькі турніри, які пройшли на акваторії озера парку «Орлятко» в районі у травні – Кубок Солом’янки з судномодельного спорту та першість м. Києва серед учнівської молоді.

Юний судномоделіст з Солом’янського району Владислав Марченко – чемпіон УкраїниЮний судномоделіст з Солом’янського району Владислав Марченко – чемпіон УкраїниЮний судномоделіст з Солом’янського району Владислав Марченко – чемпіон УкраїниЮний судномоделіст з Солом’янського району Владислав Марченко – чемпіон УкраїниЮний судномоделіст з Солом’янського району Владислав Марченко – чемпіон України
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений