Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

04-06-2018 Питання гарячого водопостачання
Питання гарячого водопостачання

Питання гарячого водопостачання залежить від рішення НАК «Нафтогаз України» укласти договір із комунальним підприємством «Київтеплоенерго».

Як повідомили у прес-службі КМДА, про це в ефірі «112 Україна» заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що у столиці триває процес повернення теплоенергетичного комплексу з управління ПАТ «Київенерго» в управління міста шляхом передачі об’єктів теплогенерації до комунального підприємства «Київтеплоенерго».

«Єдиним постачальником природнього газу на ці об’єкти є НАК «Нафтогаз України», яка наразі не укладає угоду з «Київтеплоенерго» та намагається перекласти борги «Київенерго» на нового надавача послуг", – зазначив Поворозник.

Він зауважив, що кияни у цій ситуації «стали її заручниками та залишаються без гарячого водопостачання».

«Міська влада зверталася до «Нафтогазу» з проханням укласти угоду на постачання природного газу на об’єкти теплогенерації і паралельно вирішувати суперечливі питання у судовому порядку. Проте наразі ситуація залишається незмінною, і ми вимушені звернутися до уряду з проханням надати підтримку Києву. Сподіваюсь найближчим часом ми вирішимо це питання, розділивши угоду на дві частини: перша – на постачання природного газу,  друга – на визнання боргів і їх структури», – повідомив Поворозник.

Нагадаємо, влада Києва звернулася до «Нафтогазу» з проханням укласти угоду з КП «Київтеплоенерго» на постачання природного газу на об’єкти теплогенерації міста Києва до 1 червня поточного року.   

У НАК «Нафтогаз України» відмовилися  підписувати договори на поставку газу з комунальним підприємством «Київтеплоенерго» через невирішене питання боргових зобов'язань «Київенерго» на суму майже 5 мільярдів гривень.

У прес-службі НАК «Нафтогаз України» пояснили, що відповідно до закону «Про теплопостачання», договір на поставку газу може бути укладений з правонаступником реорганізованої теплопостачальної та/або теплогенеруючої організації виключно за умови погодження порядку погашення заборгованості за попередній період.

24 травня у Київраді заявили, що питання постачання газу для Києва та вирішення проблеми заборгованості компанії «Київенерго» мають вирішуватися окремо.

У 2017 році закінчився договір міста з «Київенерго» щодо використання цілісного енергетичного комплексу столиці.

За інформацією Економічної правди

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений