Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

06-06-2018 Форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»
Форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»

4 червня у Солом’янській РДА проведено форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху». Захід відбувся за участю представників секретаріату Київради, Департаменту суспільних комунікацій, Громадської бюджетної комісії, закладів освіти, спорту і культури району, авторів проектів-переможців минулих років. Також до заходу долучились члени районної робочої групи з питань організації та супроводження Громадського бюджету міста Києва у Солом’янському районі.

Під час форуму-практикуму присутніх ознайомили з параметрами, основними процедурами та принципами Громадського бюджету, відповідно до оновленого Положення про Громадський бюджет міста Києва.

Учасники заходу мали змогу з’ясувати нагальні питання: яку мінімальну кількість голосів необхідно зібрати, в який термін це треба зробити, скільки проектів максимально можна подати. Також обговорили й проблемі аспекти, що виникають під час компанії, зокрема, ускладнення при голосуванні за новим паспортом.

Спікери форуму надали детальні роз’яснення та консультації присутнім у залі, відповіли на поставлені питання.

У Солом’янському районі проведено форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»У Солом’янському районі проведено форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»У Солом’янському районі проведено форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»У Солом’янському районі проведено форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»У Солом’янському районі проведено форум-практикум на тему: «Громадський бюджет - 3. Секрети успіху»
Вся інформація

Корупція має бути помічена