Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

11-05-2018 Максим Шкуро привітав медичних сестер з професійним святом (фоторепортаж події)
Максим Шкуро привітав медичних сестер з професійним святом

Сьогодні, 11 травня, керівник Солом’янського району Максим Шкуро привітав медичних сестер Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова з професійним святом.

«У Солом’янському районі знаходиться найбільша кількість медичних закладів, які обслуговують найчисельніший район столиці за кількістю мешканців.  Кожен, хто потрапляє в лікарню, найбільше часу спілкується з медичними сестрами, отримує не лише професійну допомогу, консультації, а й моральну підтримку. За даними статистики саме медсестри проводять майже 80% часу з хворими. Третина працівників Інституту імені Амосова – це медичні сестри, які допомагають і лікарям, і пацієнтам», − зазначив Максим Шкуро.

П’ять кращих працівників Інституту керівник району відзначив грамотами Солом’янської адміністрації.

Про історію свята, специфіку роботу медичних сестер у Інституті розповів його директор Василь Лазоришинець. Щороку в закладі проводиться понад 5 тисяч операцій. Всього в Інституті працює 1 100 співробітників, в тому числі лікарів – 202 і понад 300 медичних сестер.

День медичної сестри щороку відзначається 12 травня.

У Солом’янському районі відзначили кращих медсестерУ Солом’янському районі відзначили кращих медсестерУ Солом’янському районі відзначили кращих медсестерУ Солом’янському районі відзначили кращих медсестер
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений