Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

16-04-2018 У парку «Відрадний» відкрили пам’ятний знак і висадили дерева (фоторепортаж події)
У парку «Відрадний» відкрили пам’ятний знак і висадили дерева

14 квітня на Алеї україно-грузинської дружби Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе, народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янського району Максим Шкуро відкрили пам’ятний знак до 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією.

«У парку «Відрадний» створили справжній зелений куточок, присвячений дружбі українського та грузинського народів. За два роки на Алеї висадили понад 40 дерев. Новим символом розвитку співпраці наших держав стане закладений пам’ятний знак», − зазначив керівник району Максим Шкуро.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Грузії в Україні Гели Думбадзе, незважаючи на складні історичні події український та грузинський народи завжди підтримують і допомагають один одному. І важливо не лише розвивати відносини на дипломатичному рівні, але й між людьми.

Працівники Посольства Грузії в Україні, Солом’янської адміністрації, представники грузинської діаспори в Україні, школярі, студенти та мешканці району висадили понад 10 дерев  і  20 кущів ялівцю.

Нагадаємо, Алею україно-грузинської дружби закладено у 2016 році в парку «Відрадний». 

На Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та ГрузієюНа Алеї україно-грузинської дружби відкрили пам’ятний знак до 100-річчя дипломатичних відносин між Україною та Грузією
Вся інформація