Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

05-04-2018 Форум для молоді «Skill Kit»
Форум для молоді «Skill Kit»

28 квітня з 11.00 до 15.00 у Національному педагогічному університеті ім.  М. Драгоманова відбудеться масштабний форум для молоді «Skill Kit». Захід об’єднає школярів, батьків, студентів задля вирішення питань профорієнтації та здобуття професійних навичок. Ініціатором форуму виступив Київський молодіжний центр.

Унікальність заходу полягає у кількості та різноманітності інтерактивних зон: лекцій, тренінгів, ігор. Кожен учасник зможе знайти для себе підходящий формат та тематику.

Спікери заходу (психологи і коучі) на конференції пояснять батькам молодих людей, як знайти підхід до своєї дитини та зрозуміти її бажання попри різницю у мисленні різних поколінь.

Школярі матимуть нагоду набути особистісних навичок: самомотивації; нетворкінгу; запобіганню енергійному вигорянню; розвитку креативності; вихованню власного лідерства. Також школярі отримають інформацію щодо можливостей професійного навчання в Україні. Спікерами виступлять фахівці різних спеціалізацій.

Для студентів, у яких також є запитання стосовно самовизначення, здобуття професійних навичок, навчання та працевлаштування, ракурс буде трохи зміщений: вони дізнаються про можливості професійного навчання та усі тонкощі процесу працевлаштування. Допоможуть їм у цьому професійні HR-фахівці.

Також відбудуться різноманітні ігри на розвиток креативності та визначення схильності до творчих професій.

Коли:  28 квітня з 11:00 до 15:00

Де: вул. Пирогова, 9 (НПУ імені М. Драгоманова).

Для участі необхідна попередня реєстрація: goo.gl/Hto4pJ.

Контактна особа: Ксенія Карасьова (095 392 40 01).

28 квітня відбудеться масштабний форум для молоді «Skill Kit»
Вся інформація