Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

11-01-2018 Основний метод захисту від кору — щеплення
Основний метод захисту від кору — щеплення

На період підвищеної захворюваності на кір у кабінетах щеплення для дитячого населення в комунальних некомерційних підприємствах Солом’янського району м. Києва «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1», що за адресою: вул. Стражеска, 6-а (каб. 206) та «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», вул. Левка Мацієвича (Соціалістична), 12 (каб.19), для дорослого населення − вул. Єреванська, 6 (каб. 108) щоденно буде проводитися вакцинація проти кору.

В комунальних некомерційних підприємствах Солом’янського району м. Києва «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» для дитячого населення є наявності комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи «Пріорікс», виробництва Бельгії, яку на замовлення Міністерства охорони здоров’я України закупив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за кошти бюджету.  

З початку 2018 року значно зросла інтенсивність епідемічного процесу. Так, станом на 10.01.2018 року в Києві зареєстровано 61 випадок захворювання на кір, із них 49 випадків серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі не мали щеплення проти кору.

Кір - це гостре високо контагіозне вірусне захворювання, яке відноситься до групи інфекцій дихальних шляхів, викликається вірусом кору, передається повітряно-крапельним шляхом, проявляється гарячкою, катаральними явищами, висипкою на шкірних покривах та слизових оболонках щік.

Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи.

Якщо з якихось причин ваша дитина не була вакцинована відповідно до календаря профілактичних щеплень, зверніться за консультацією до  лікаря з подальшим  проведенням щеплення.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений