Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

06-12-2017 День Збройних Сил України в Національному університеті оборони (фоторепортаж події)
День Збройних Сил України в Національному університеті оборони

У Національному університеті оборони ім. Д. Черняховського відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України. Кращим військовослужбовцям вручили відзнаки та грамоти.

«Університет оборони – славетний навчальний заклад. Університет з кожним роком розвивається і стає ще потужнішим. Будь-які результати починаються з навчання і освіти. Саме якісна підготовка нового покоління військовослужбовців стає запорукою розвитку української армії та перемог», − зауважив керівник Солом’янського району Максим Шкуро, вітаючи військовослужбовців зі святом. Голова адміністрації побажав наснаги, витримки та нових перемог на сході.

Довідково. Майже 1000 офіцерів – слухачів та офіцерів постійного складу університету – виконували і зараз виконують бойові завдання, захищаючи нашу державу на території Донецької і Луганської областей України. 25 випускників університету загинули, виконуючи військовий обов’язок на сході України.

Максим Шкуро привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил УкраїниМаксим Шкуро привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил УкраїниМаксим Шкуро привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил УкраїниМаксим Шкуро привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил УкраїниМаксим Шкуро привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений