Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-09-2017 Громадські слухання з ДПТ
Громадські слухання з ДПТ

До 20 вересня 2017 року тривають громадські слухання проекту Детального плану території в межах бульвару Вацлава Гавела (І. Лепсе), вулиць Суздальської, Академіка Білецького і залізниці у Солом’янському районі.

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «Виробничо-технічна агенція» (Розробник) повідомляють про процедуру громадських слухань проекту Детального плану території в межах бульвару Вацлава Гавела (І. Лепсе), вулиць Суздальської, Академіка Білецького і залізниці у Солом’янському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555.

Громадяни можуть залишити свої пропозиції та зауваження в журналі до проекту ДПТ, який знаходиться в Солом’янській  районній в місті Києві державній адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 329, 3 поверх).

Також на першому поверсі адміністрації розміщено графічні матеріали (макети) ДПТ.

Детальна інформація та графічні матеріали на сайті Департаменту

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений