Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

12-09-2017 Формування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у Солом’янському районі (фоторепортаж події)
Формування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у Солом’янському районі

У Солом’янській РДА провели  перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у Солом’янському районі.

Під час зустрічі обговорено проекти клінічних маршрутів пацієнтів послуг з тестування на ВІЛ-інфекцію та лікування і призначення антиретровірусної терапії у дорослих;  запровадження моделі співфінансування ЗПТ на місцевому рівні; аналіз потреб щодо ремонту та облаштування кабінету замісної підтримуючої терапії.

Довідково. З метою зміцнення системи охорони здоров’я шляхом впровадження сталої моделі надання життєво важливих послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ   5 липня 2017 року було підписано Угоду про співпрацю між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією та Благодійною організацією «100 відсотків життя. Київський регіон».

7 серпня 2017 року розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації № 557 утворено робочу групу з координації пілотування сталої моделі ВІЛ-послуг у Солом’янському районі.    

У Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районіУ Солом’янській РДА провели перше засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ-послуг у районі
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений