Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-07-2017 Правобережне об’єднанне управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує
Правобережне об’єднанне управління Пенсійного фонду України в м. Києві інформує

11 липня фахівці Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (далі – ПОУ ПФУ) провели флешмоб, присвячений перевагам легального працевлаштування.

Захід відбувся біля  Центру соціальних служб «Прозорий офіс» (далі – ЦСС), що розташований в Святошинському районі на вул. Гната Юри, 14Б.

Аби привернути увагу відвідувачів Центру, фахівці відділу платежів до пенсійної системи ПОУ ПФУ в м. Києві вишикувалися біля входу до ЦСС, тримаючи яскраві плакати із надписами «Легальна заробітна плата – ваш соціальних захист», «Вимагайте від роботодавців легального працевлаштування», «Ми – за легальну зайнятість», «Працюйте офіційно – дбайте про свої трудові права», «Зарплата  «в конверті» – удар по пенсійних накопиченнях громадян» та «Молодь за легальну заробітну плату!».

Таким чином, громадяни, які направлялися до Управління праці та соцзахисту,  Центру зайнятості або до Пенсійного фонду стали глядачами флешмобу, адже під дахом ЦСС об’єднано три соціальні служби.

Фахівці управління роздали громадянам листівки, в яких роз’яснювалося про  страховий стаж, розмір мінімальної заробітної плати у 2017 році, яка встановлена законом максимальна величина бази нарахування єдиного внеску, а також,  як визначається мінімальний страховий внесок.  Пенсійники розповіли відвідувачам про залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески, а також про інші соціальні гарантії, які надає легальне працевлаштування.

 

«Гарячі лінії» Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:

(044) 244-78-11 у Солом’янському районі

(044) 287-13-62 у Голосіївському районі;

(044) 273-51-48 у Святошинському районі.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений