Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

13-07-2017 Відбувся штаб з підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду (фоторепортаж події)
Відбувся штаб з підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду

У Солом’янській адміністрації відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки житлово-комунального господарства Солом’янського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Учасники засідання обговорили ситуацію із проведенням гідравлічних випробувань теплових мереж ПАТ «Київенерго», стан підготовки житлових будинків комунальної власності, закладів освіти, культури, охорони здоров’я до роботи в опалювальний період 2017-2018 років, відновлення благоустрою території в місцях проведення аварійно-відновлювальних робіт підрозділами районів теплових мереж ПАТ «Київенерго» та інші. За результатами штабу надано відповідні доручення щодо вирішення проблемних питань. 

Засідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роківЗасідання оперативного штабу з підготовки господарства Солом’янського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений