Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

07-06-2017 Енергоефективні заходи для ОСББ (фоторепортаж події)
Енергоефективні заходи для ОСББ

1 червня, в Солом’янській адміністрації відбулася виїзна інформаційна зустріч. Мета −  підвищення рівня обізнаності населення з впровадження енергоефективних заходів у будівлях із використанням механізмів міської підтримки, встановлення квартирних лічильників та з поточних питань управління житловим фондом.

Начальник управління ЖКГ адміністрації Андрій Сидорчук наголосив на важливості участі в міських програмах співфінансування для вирішення наявних проблем у житлових будинках.

Спікери розповіли про досвід та перспективи проведення конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках; застосування нового механізму реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва, положення про яке затверджено рішенням Київської міської ради від 22.12.2016 № 780/1784; програму безкоштовного встановлення квартирних лічильників для пільгових категорій громадян.

Також під час зустрічі обговорили поточні проблемні питання, зокрема  питання перевірки ОСББ та ЖБК з питань охорони праці, консьєржів та земельних питань, підготовки до опалювального сезону 2017-2018 рр. 

В Солом’янській адміністрації відбувся інформаційний семінар з питання впровадження енергоефективних заходівВ Солом’янській адміністрації відбувся інформаційний семінар з питання впровадження енергоефективних заходівВ Солом’янській адміністрації відбувся інформаційний семінар з питання впровадження енергоефективних заходівВ Солом’янській адміністрації відбувся інформаційний семінар з питання впровадження енергоефективних заходівВ Солом’янській адміністрації відбувся інформаційний семінар з питання впровадження енергоефективних заходів
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений