Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

31-05-2017 1 червня стартує Громадський бюджет на 2018 рік
1 червня  стартує Громадський бюджет на 2018 рік

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати схвалили нові параметри фінансування Громадського бюджету на 2018 рік. Про це повідомляє прес-служба Київради.

На реалізацію проектів місто готове виділили уже 100 мільйонів гривень. Це удвічі більше ніж було спрямовано на ініціативи киян у 2017-му. Разом з тим, змінилися умови участі у Громадському бюджеті. Відтепер проекти ділитимуться на малі та великі.

«Максимальна вартість малого проекту становитиме 400 тисяч гривень, великого – 2 мільйони. Раніше у нас такого поділу не було. Загалом, на реалізацію малих проектів ми передбачаємо не більше 20 мільйонів гривень. Решту – 80 мільйонів підуть на втілення великих. Громадські ініціативи, як і раніше, будуть поділені за категоріями. Приміром, безпека та громадський порядок, культура та туризм, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, спорт», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Передбачено, що подання проектів стартує 1 червня і триватиме до 15 липня. Голосування розпочнеться у кінці вересня 2017 року. Максимальна тривалість реалізації громадських ініціатив – рік. Відлік розпочнеться з 1 січня 2018 року.

Джерело: Прес-служба Київради

Вся інформація

Корупція має бути помічена