Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

18-05-2017 День вишиванки в Солом’янській адміністрації (фоторепортаж події)
День вишиванки в Солом’янській адміністрації

Працівники Солом’янської адміністрації підтримали  відзначення Всесвітнього дня вишиванки та прийшли на роботу в національному одязі.

Довідково. Це міжнародне свято, яке започатковано в 2006 році, має на меті  зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Його відзначають щороку в третій четвер травня. У цей день кожен українець одягає вишиванку  на роботу, в університет, школу чи садочок. Основна ідея Дня вишиванки — збереження українських цінностей та їх популяризація.

Державні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванкиДержавні службовці Солом’янської РДА приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений