Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-04-2017 Енергоефективні проекти (фоторепортаж події)
Енергоефективні проекти

У школі № 229 відбулася презентація проектів з енергетичного аудиту закладів освіти району, який провели студенти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського.

Студенти Дмитро Дударчук, Сергій Чайковський презентували аудит середньої загальноосвітньої школи № 229. Енергоефективність Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» дослідили Олексій Беспалий, Вікторія Чернадчук. У середній загальноосвітній школі № 166 енергетичний аудит провели Наталія Дерев’янко та Марія Вдовиченко, а в ДНЗ № 677 – Тетяна Овчаренко.

Директори шкіл та дошкільних навчальних закладів мали можливість поспілкуватися з виконавцям проектів та отримати кваліфіковані відповіді з питань енергозбереження та впровадження енергозберігаючих заходів.

«Студенти запропонували конкретні розрахунки  та підготували  поради, як зменшити енергоспоживання та теплові втрати у кожному закладі. На перспективу плануємо втілювати ці енергозберігаючі заходи на практиці. Дякую студентам і викладачам, які провели колосальну роботу в закладах освіти району», − резюмувала заступник голови Солом’янської адміністрації Олена Горпинченко.

Довідково. Енергетичний аудит проведено в рамках підписання  Договору про співробітництво між управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 28 жовтня 2016 року. 

Студенти КПІ розповіли, як зробити школи Солом’янського району енергоефективнимиСтуденти КПІ розповіли, як зробити школи Солом’янського району енергоефективнимиСтуденти КПІ розповіли, як зробити школи Солом’янського району енергоефективнимиСтуденти КПІ розповіли, як зробити школи Солом’янського району енергоефективнимиСтуденти КПІ розповіли, як зробити школи Солом’янського району енергоефективнимиСтуденти КПІ розповіли, як зробити школи Солом’янського району енергоефективними
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений