Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-04-2017 Довідкова інформація про отримання путівок
Довідкова інформація про отримання путівок

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 110 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, а також внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 та від 31 березня 2015 року № 200.

Згідно з цією постановою путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди.

Для забезпечення путівкою на санаторне-курортне лікування подаються такі документи:

- довідка для одержання путівки на санаторне-курортне лікування здоров’я за формою № 070/о;

- посвідчення, яке підтверджує статус особи або його копія;

- паспорт і його копія;

заява зазначеного зразка.

Після закінчення строку дії зазначеної довідки 070/о, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

З питань забезпечення путівками на санаторне-курортне лікування необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: просп. Повітрофлотський, 40, каб. 104, тел.: (044) 207-39-60.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений