Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підрозділи

Управління охорони здоров'яНачальник управління - Яхнівська Тетяна Петрівна, тел.: 207-09-40, каб. 403, е-mail: ruoz@solor.gov.ua.

Заступник начальника управління - начальник відділу з організації лікувально-профілактичної роботи -
Опімах Євгенія Михайлівна, каб. 405, тел.: 207-09-25.

Підпорядкованість управління охорони здоров'я Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації – заступнику голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Список відповідальних працівників:

Головний спеціаліст відділу з організації лікувально – профілактичної  роботи – Рибак Ірина Вікторівна, каб. 405, тел.: 207-09-25;

Головний спеціаліст відділу з організації лікувально – профілактичної  роботи –  Балицька Олена Сергіївна, каб. 405,  тел.: 207-09-25;

Головний спеціаліст відділу з організації лікувально – профілактичної роботи – Ільків Марина Сергіївна, каб. 403, тел.: 207-09-40;

Начальник відділу - головний бухгалтер відділу фінансово-економічного забезпечення - Козляєва Олена Вікторівна, тел.: 207-09-69, каб.452;

Головний спеціаліст відділу фінансово-економічного забезпечення – Остапець Альона Олександрівна, 207-09-69, каб.452;

Головний спеціаліст відділу фінансово-економічного забезпечення - Косяк Петро Сергійович, 207-09-41, каб.402.


Адреса: 03020, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, 4 поверх, каб.: 402, 403, 405, 452

Телефони: 207-09-69, 207-09-40, 207-09-41

Email: ruoz@solor.gov.ua

Часи роботи:
понеділок - четвер з 9.00 до 18.00,
п'ятниця з 9.00 до 16.45,
перерва з 13.00 до 13.45.

Часи прийому громадян:
Понеділок з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 (каб. 405)

З метою реалізації права кожного громадянина на звернення відповідно до Закону України «Про звернення громадян» для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з наданням медичної допомоги, надаємо інформацію про години особистого прийому громадян.

Яхнівська Тетяна Петрівна - начальник управління, тел.: 207-09-40, каб. 403.
Години прийому: понеділок з 10-00 до 13.00. 

Завдання управлінням охорони здоров'я:

  • Забезпечення реалізації державної політики в сфері охорони здоров'я у Солом’янському районі м. Києва.

Функції управління охорони здоров'я:

1. Розробляє план своєї діяльності відповідно до завдань та функцій, визначених нормативно-правовими актами.

2. Здійснює управління та фінансування закладів охорони здоров’я, які передані до сфери управління адміністрації.

3. Готує пропозиції з питань реалізації державної політики в сфері охорони здоров’я, що спрямовані на проведення реформи в галузі охорони  здоров'я Солом’янського району м. Києва.

4. Розробляє проекти розпоряджень голови адміністрації, у визначених законом випадках – проекти нормативно-правових актів з питань реалізації повноважень в сфері охорони здоров'я у Солом’янському районі м. Києва.

5. Вносить пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва та відповідного місцевого бюджету.

6. Готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, протоколів зустрічей і робочих груп у межах своїх повноважень.

7. Здійснює на основі галузевих медичних стандартів контроль за якістю та обсягом медико-санітарної допомоги, що надається закладами охорони здоров’я, які належать до сфери управління адміністрації.

8. Здійснює моніторинг виконання цільових програм щодо медико-профілактичної допомоги населенню Солом’янського району м. Києва.

9. Здійснює заходи щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації на території Солом’янського району м. Києва.

10. Сприяє кадровому забезпеченню закладів охорони здоров'я, організовує в установленому порядку роботу з підвищення кваліфікації та атестації медичних працівників, забезпечує роботу атестаційної комісії управління для проведення атестації молодших спеціалістів з медичною освітою закладів охорони здоров’я, які належать до сфери управління адміністрації.

 11. Координує в установленому порядку роботу із забезпечення надання медико-санітарної допомоги населенню Солом’янського району              м. Києва під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

12. Здійснює контроль за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в   закладах охорони здоров’я, які входять до сфери управління адміністрації.

13. Сприяє реалізації наукових досягнень та передового досвіду у галузі охорони здоров'я Солом’янського району м. Києва.

14. Проводить аналіз показників стану здоров’я населення Солом’янського району м. Києва, забезпечує пропагування здорового способу життя, медичних і гігієнічних знань серед населення.

15. Організовує правове виховання працівників галузі, роз’яснення законодавства про охорону здоров'я.

16. Організує роботу Координаційної ради з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії та алкоголізму при Солом’янській  районній в місті Києві державній адміністрації.

17. Організовує та здійснює координацію заходів по пропаганді здорового способу життя, профілактики туберкульозу, ВІЛ\СНІДу, наркоманії та алкоголізму.

18. Сприяє реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я, здійснює організацію проведення громадських слухань, круглих столів, зустрічей з актуальних питань у сфері охорони здоров’я.

19. Розглядає у визначений законом термін звернення громадян, установ, підприємств та організацій, організовує при необхідності їх комісійний розгляд.

20. Опрацьовує запити та звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

21. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є управління.

22. Забезпечує захист персональних даних.

23. Здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень до одержувачів бюджетних коштів закладів охорони здоров’я, які належать до сфери управління адміністрації

24. Отримує бюджетні призначення відповідно до видатків місцевого бюджету на охорону здоров'я, доводить їх у встановленому порядку одержувачів бюджетних коштів закладів охорони здоров’я, які належать до сфери управління адміністрації

25. Забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів.

26. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.

27. Визначає потребу закладів охорони здоров'я, що підпорядковані управлінню, у фінансових, матеріальних та кадрових ресурсах, проводить аналіз ефективності їх використання.

28. Формує заявки на закупівлю медичного обладнання, лікарських  засобів, спеціальних санітарних транспортних засобів, що централізовано постачаються за рахунок коштів державного і місцевого бюджету для забезпечення лікувально-профілактичної допомоги населенню Солом’янського району м. Києва.

29. Здійснює перевірки додержання вимог чинного законодавства у сфері охорони здоров'я, стану якості та обсягів медичної допомоги, що надається населенню Солом’янського району м. Києва, в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління адміністрації.

30. Координує та  контролює порядок технічного забезпечення діяльності підпорядкованих медичних закладів охорони здоров’я.

31. Організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.

32. Забезпечує у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений