- Житлово-комунальний сервіс
- Новини
- Житлово-експлуатаційні організації
- ОСББ (створення, функціонування)
- Технічна характеристика житлових будинків КП «Керуюча компанія»
- Ваш будинок
- Програма економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік
- Оперативно-диспетчерські служби
- Тарифи на житлово-комунальні послуги
- Інформація для співвласників багатоквартирних будинків
- Енергозбереження
- Корисна інформація
- Підприємництво
- Розвиток району
- Солом'янка спортивна
- Громадськість району
- Громадський бюджет
- Про район
- Фотогалерея
- Відео
Консультації
Екологія
Порядок погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 №321 «Про затвердження Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування». Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19.11.2012 № 1203 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 321», яка набула чинності 03.01.2013.
Відповідно до зазначеної постанови до 17 травня 2013 року (включно), видача дозволів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення та погодження дозволів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів місцевого значення здійснюється територіальними органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища.
З 18 травня 2013 року дозволи на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення видаються Київською міською державною адміністрацією, а у разі використання води водних об’єктів місцевого значення – Київською міською радою за погодженням із Київською міською державною адміністрацією.
2. Які зміни в законодавстві щодо отримання дозволу на розміщення відходів?
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 289 «Про внесення змін до порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів» функції з погодження проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів та видачі дозволів на їх розміщення покладені на Міністерство екології та охорони природних ресурсів України. Державне управління охорони навколишнього природного середовища в місті Києві здійснює видачу дозволів на розміщення відходів; погодження проектів лімітів на утворення та розміщення інших видів відходів (крім небезпечних).
3. Які об’єкти природно-заповідного фонду, розташовані на території району?
На території району розташовано 13 об’єктів природно – заповідного фонду, що мають статус пам’яток природи місцевого значення, визначений відповідними рішеннями Київради, а саме:
- парк на території Національного технічного університету „КПІ”;
- старий дубовий гай по вул. Борщагівській, 141;
- виток річки Либідь в парку „Відрадний”;
- пам’ятка природи „Байкова гора” на узвозі Протасів Яр, 4;
- дуб довгожитель на вул. Індустріальній, 2;
- „Партизанський Дуб” на вул. Червонопартизанській, 21;
- „Перунів дуб” на вул. Курська, 3;
- „Гінкго Пост Волинське” на вул. Новопольова, 97;
- Дуб Фролкіна на вул. Антонова, 2/32;
- Шулявський дуб на вул. Індустріальна, 10/37;
- Дуб Громашевського на вул. Амосова, 5;
- Дуб Корольова на вул. Академіка Янгеля, 14/1;
- Гінкго Сікорського на пр-ті Перемоги, 37.
Для кожної пам’ятки відповідно до вимог Закону України „Про природно-заповідний фонд України” визначено власник або користувач природного об’єкту.