Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Сторінка підприємця

Новини

01-03-2018 Долання наслідків негоди в районі (фоторепортаж події)
Долання наслідків негоди в районі

У Солом’янському районі  задіяно  56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопаду: 30 одиниць техніки КП ШЕУ району, 18 одиниць техніки КП  «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва», 8 одиниць снігоприбиральної техніки КП УЗН Солом’янського району.

У дворах житлових будинків прибирає сніг 357 працівників КП «Керуюча компанія». Парки і сквери району розчищають 90 працівників КП УЗН.

55 працівників КП ШЕУ району чистять від снігу дороги, тротуари та зупинки громадського транспорту, підходи до підземних пішохідних переходів.

КМДА звертає увагу усіх балансоутримувачів на необхідність негайного розчищення снігу на закріпленій балансовій території. У разі порушення правил благоустрою міські інспектори з благоустрою складатимуть протокол, що є підставою для накладення штрафу.

Обмеження в’їзду великогабаритного та великовантажного транспорту триває сьогодні до 10:00.

Комунальники працюють у посиленому режимі та наполегливо просять власників транспортних засобів не залишати автівки обабіч вулиць і доріг, щоб не заважати спецтехніці оперативно прибирати проїзні частини від снігу.

У Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопадуУ Солом’янському районі задіяно 56 одиниць техніки для подолання наслідків снігопаду
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений